Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves koráig van keresniva...

Hány éves koráig van keresnivalója egy nőnek a discoban?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem nézik ki, mert túl öreg.
2010. nov. 26. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Am,ig ég benne a tűz.
2010. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem nem lehet megmondani. Egy harmincas éveiben járó nő még simán diszkózhat, azzal semmi gond.

Negyven fölött is, egy dolog van csak: el kell fogadnia, hogy ő már nem annyira fiatal. Tehát ha eljön diszkóba, felöltözik csinosan, de normálisan, és bulizik, jól érzi magát, azzal minden rendben.

Akiktől herótom van, azok azok a nők, akik úgy gondolják, hogy ha a legelvetemültebb prostit megszégyenítő öltözékben jönnek szórakozni és minden második hímneműre rámásznak, akkor ők bombanők lesznek. Igaz, ugyanez fiatal korban is gáz.


Hosszan írtam :D

A lényeg az, hogy szerintem nincs ilyen kor. Csak ésszel kell viselkedni :)

2010. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de anya hazaeshetne már:D
2010. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
azt megnézném, hogy a 87 éves dédimamim mit csinálhat a discóban...
2010. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helytől is függ. Van olyan disco, ahol az átlag életkor 17 év, na az egy 40-es nőnek szerintem felejtős. Én speciel ismerek olyan 42 éves nőt (lehet is látni rajta, hogy hány éves), aki eljár discoba, megmondom őszintén, mivel kisgyerekei vannak, nem tartom helyénvalónak. De az ő dolga.
2010. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen gyakran teszi. Ha néha szeretne kirúgni a hámból, mindegy mennyi idős és hány gyereke van, de ne lógjon minden héten a buliban és viselkedjen és öltözzön fel a korának megfelelően.
2010. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Előző,ez hülyeség,az anyáknak is joguk van élni,szórakozni néha,nem kell ám feláldozni mindent,nem kell eltemetni magát,elfelejteni nőnek lenni.Uncsitesóm két gyerek anyja,és időnként igenis eljárnak a férjével,buliba,moziba,ide oda,dizsibe,szigetre,A család nem béklyó...
2010. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, tényleg félreérthetően fogalmaztam. Azt akartam írni,hogy ha nem heti rendszerességgel csinálja, akkor nincs abban semmi kivetnivaló akárhány éves is.
2010. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem korfüggő, csak a 30 éves ne viselkedjen/öltözzön úgy mint a 15...
2010. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Fordítva is igaz a 15 éves se öltözzön úgy,mint egy harmincas...
2010. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!