Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát az olyan aki szinte...

Barát az olyan aki szinte csak akkor hajlandó tallálkozni, amikor valami baja, gondja van? Részletsen lent.

Figyelt kérdés

A történet röviden:

Van egy elvileg jó barátom, akivel régebben nagyon jobban voltunk, de összevesztünk és után 9hónapig nem is beszéltünk szinte semmit. Ezek után látszólag kibékültünk, de semmi nem változott továbbra is, ő soha nem ér rá semmire, ő mindig nagyon elfoglalt. Kb 2hónapja nem sikerült össze hozzunk egy találkozót és ez engem már nagyon bosszant ezt megint szóvá is tettem neki de csak sértődés lett vége. Korábban is ezen vesztünk össze, hogy képtelen voltunk időpontot találni arra hogy találkozunk. Ezzel ellenben semmi mással nincs tele msn / facebook ki írása, mint hogy kivel / kikkel hol volt. Amikor kérdezem, hogy még is mi a csudát tud egésznap csinálni, akkor arra nem ad értelmes magyarázatott. (félre értés nem elszámoltatás, de én átlag heti 60 órát dolgozok, és még is van időm mindenre) Ő nem dolgozik, csak néha besegít itt ott heti max 10-20 óra elv egyetemre jár de oda sem jár be, van egy barátja emelet nyilván sokat van vele, ez normális is én is minél több időt próbálok a barátnőmmel lenni. De szerintem ettől függetlenül beleférne, hogy találkozunk néha. Akár hogy 4en csináljunk valamit vagy csak 2en néha beszélgetni.

Nagyon gáznak érzem és egyre inkább unom az egészet és tartok ott, hogy én is teszek az egészre én is, mert kicsit egy oldalú a dolog. Olyan 1,5 éve még nagyon jobban voltunk, akkor kezdődőt ennyire eldurvulni a dolog, igazából semmi előjel nélkül.

ÉN 22/f ő 21/l

(soha nem volt köztünk semmi, és nem is akartunk)


2010. nov. 25. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
NEm, nem barát...
2010. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet, hogy a lány többet kezdett érezni irántad és azért kerüli a találkát?

Nekem ez jutott eszembe...

Amúgy én is csalódtam már több barátban, és ilyenkor mindig azt mondom:

Nem teszek különbséget a barátaim közt,de tudom, hogy kinek hol a helye bent...

2010. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanaz jutott eszembe. Lehet belédszeretett és azért nem akar találkozni. Velem is volt már így egy barátommal. Szerelmes lett, csak nem tudta, hogy mondja el, nem hitte, hogy lenne esélye, volt is valakim. ( pedig lett esélye, alakulgat valami éppen)
2010. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szimplán vannak ilyen emberek! Én ezeket energiavámpíroknak hívom, nem barátnak. Ha egy ember nem tud a másiktól kérdezni, mindig csak magáról beszél, az nem barát.
2010. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kösszönöm a válaszokat.

Igazából, elgondolkodtattó amit írtatok, még az is lehet hogy tényelg az van mögötte nem tudom. De már kicsit nagyon meguntam, hogy én keresem én hívom én írok... ő meg nemér rá. Azt mondaj, hogy nincs velme semmi baja, ha kérdezem nem bántottam nem csináltam ellene semmit.


Ha van még kedvetek akkor szívesen várom a válaszaitokat

2010. nov. 26. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen cipőben jártam én is egy csini lánnyal, végül rövidre zártam. Tehát: Teljesen rendben vagy arra, hogy a lelkét ápolgasd, de arra már nem kellesz, hogy találkozzatok, illetve komolyabb programokat szervezzetek. A haverok fontosabbak, viszont Te is kellesz neki, mint lelki szemetesláda.
2010. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem kizárt dolog. Ha szerelmes lenne beléd, méginkább akarna veled találkozni. Ezt érezném ,én ha igy lennék egy baráttal. Keresném az alkalmat, hogy lássam, és nem is lenne vérciki, hiszen amugy barátok vagyunk.

Ha csak az kell, hogy legyen kinek sirnia, nem barát.

Te többet érdemelsz, keress már barátokat.

2010. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem barát, te csak ilyen lelki támasz vagy, hagyd békén...

Jobb lesz így neked ;)

2010. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!