Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők? Az alábbi kategóriák...

Szülők? Az alábbi kategóriák közül Ti melyikbe tartoztok, és melyiket látjátok a legideálisabbnak? Miért? (lentebb)

Figyelt kérdés

A lehetőségek:

-meleg engedékeny

-hideg engedékeny

-meleg korlátozó

-hideg korlátozó

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 24. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Meleg semmiképpn nem vagyok..de még langyi sem.
2010. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
39%
Első válaszoló az nagy volt xD
2010. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Most tört be a hidegfront, ami korlátozza a meleget.:)
2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sem meleg,sem hideg nem vagyok. Egyébként pedig van amikor engedékeny vagyok,de vannak esetek,amikor korlátozónak kell lennem.
2010. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezt max egy pszichológushallgató érti mire gondolsz a többieknek csak a langyi jut eszébe...:-S látod...

az én szüleim inkább hideg korlátozók voltak...sajnos...

2010. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Meleg korlátozó vagyok (legalábbis egy teszt szerint), és talán ez a legideálisabb is, bár néha befigyel a hideg korlátozó is, de azért ügyelek :)

A gyereket meg egy 10 év múlva megkérdezzük, hogy ő mit gondol(t) az anyájáról :)

2010. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom meleg engedékeny vagyok, de az ideális a meleg korlátozó lenne sztem, kivéve, ha a korlátozás eltúlzott. A szeretetteljes szigor mindenképp a hasznára válik a gyerekeknek. Én sokszor vagyok túl engedékeny. De még kicsik, szal igyekszem javítani magamon. :D
2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimondottan egyikre sem mondhatom, hogy kizárólag az lennék.
2010. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Bocsássátok meg, hogy válaszolok, ugyanis gyerek vagyok, de nekem anyám a meleg, korlátozó típusba tartozik, és szerintem ez a legjobb. Ha hideg, szerintem az nem jó. Az meg, hogy ha mindent megenged a gyerekének se feltétlenül a legjobb szerintem. Persze ha mindenben korlátozza a gyerekét a szülő, az se olyan jó, szóval szerintem úgy mértékkel korlátozó az megfelelő. /l
2010. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy tanultam, a meleg engedékeny a legjobb. Ott is vannak határok, de nem ész nélkül, és rugalmasak. A meleg korlátozó - úgy tudom - az, aki agyonfélti a gyerekét.
2010. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!