Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miatt vagyok...

A családom miatt vagyok boldogtalan?

Figyelt kérdés

Hello!

Szüleim és két öcsém elutazott 1 hétre.

Amikor nem voltak itthon sokkal jobb kedvem volt.

Barátaim is kérdezték, hogy mi lelt, hogy ennyire pozitív, és vidám vagyok...

Amint megjöttek mogorva és pesszimista lettem/vagyok.

Lehet ez miattuk?


F18


2010. nov. 24. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha rossz a kapcsolatotok,akkor igen.De szerintem keress fel egy pszichiátert,mert szükséged van rá.Lehet,hogy nem a családoddal van a gond,hanem benned van valami,vagy kicsit depis vagy.A te érdekedben mondom,és nem megbántani akarlak.Meglátod,hogy egy jó beszélgetés után,másképp látsz majd sok mindent.
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk ennyiből, mert nagyon kevés infót adtál, de azért a véleményemet leírom.:


Nézd, 18 éves vagy. Ilyenkor az emberben már elég nagy az "elszakadási" vágy, és ez így van rendjén, még akkor is, ha ezt tudatosan nem érzed.


Könnyen meglehet, hogy amikor elmentek, akkor felszabadultál kicsit, érezted, hogy van önálló életed, stb-stb... Ha egyébként nincs konkrét bajod a családoddal, akkor nem feltétlen miattuk vagy boldogtalan, csak így "jelez az agyad", hogy már felnőtt vagy, változásra és önállóságra van szükséged.


Én is emlékszem, amikor 18 évesen egyetemre mentem, 200 km-re otthonról, boldog voltam és felszabadult, pedig imádom a családom a mai napig.

2010. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amit írtál azt mondanám miattuk. De ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz velük a kapcsolatod. Mivel 18 vagy én inkább azt mondanám, hogy már szeretnél "felnőtt" lenni és ők ebben meggátolnak, ha nem is tudatosan. Szeretnél önálló lenni, több önálló döntést hozni, azt hogy ne kelljen mindenről beszámolnod, nem arra gondolok, hogy engedélyt kérj mindenhez, hanem hogy mivel otthon laksz mégiscsak meg kell mondanod hogy ide és ide megyek ekkor és ekkor jövök. Ha egyedül élnél, akkor ezt nem kellene. És lehet, hogy amikor elmentek és egy hétre felszabadultál alóluk, akkor azért volt ilyen jókedved. Majd az egyetem meghozza ezt a szabadságot számodra szerintem, és akkor boldogabb leszel.

19/L

2010. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Barkó Zoltán válasza:
93%
Tudod az emberi idegrendszert,és azon keresztül a pszihikumot is alaposan meg viselheti a monoton inger,és ki áramlanak miatta a negatív gondolatok a légtérbe,ami hatással van az aurádban található energóinformatikai rendszeredre is,sajnos álltalában előbb -utóbb negatívan.Nem arról van szó,hogy belül ne szeretnéd őket,hanem az ideg sejtek,és a pszihé terhelhetőségének is meg van a határa.A monótómia iszonyatos következményekkel járhat mind az egyéniségfejlődés,mind a spirituális fejlődés útján,tehát ezért érzi azt az ember ,hogy akadályozza valami.és ereje elmegy a problémamegoldásra,a fejlődése érdekében.Lásd a természetet,és tanulj belőle,néha süt anap néha tombol a vihar,de a fák megnőnek.Nekünk is valami ilyesmi adatott,fogadd el.
2010. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első 3 választ köszi
2010. dec. 16. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Barkó Zoltán válaszára:

Igaz amiket írtál,vagy megbékél vele az ember,vagy harcol a személyes szabadságáért és eközben veszíti el az egészségét.:(

2010. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!