Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra gondoltam hogy...

Karácsonyra gondoltam hogy beöltözöm angyalnak és elmondok egy verset és a család tagjairól pár szót mindha a jézuska küldte volna hogy mit olvassak. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Milyen formában írjam? segítsetek tervnek jó csak a megvalósítását nem tudom. a verset karácsonyig megtanulnám és azt fejből mondanám
2010. nov. 24. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
:) Aranyos. Hány éves vagy?
2010. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

18 vagyok

a 4 éves hugom hisz az ilyenekbe és neki szeretném

2010. nov. 24. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet ha ezt a fajta dolgot szeretitek..

A verset nem kell megtanulnod..elég ha csinálsz pergament amit egy szép kis szövegel elő veszed a kis zsákból(vagy ahonnan kell ilyenkor) és szépen felolvasod...

Valami olyan szöveggel,hogy a télapó írta és neked el felolvasni.

2010. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja a pergament kösd át egy szép nagy piros szalaggal..Úgy hatásosabb,olyan mintha tényleg a télapó írta volna..

Ha tudod akkor minden egyes mondat kezdő betűjét cifra betűkkel írd.A gyerekek hinni akarnak a szemüknek is,és ha nem is tudnak olvasni a szép Rajzot látják...Ha szép cifra a betű akkor elhiszik hogy a télapó írta..hiszen csak ő rajzolhatja..nem igaz?

2010. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyszerűbb lenne, ha nem öltöznél be, csak írnál egy levelet a "jézuska nevében", ott lenne a fa alatt, felolvashatod azt is. Elég beöltözni Mikuláskor, a Karácsony nem erről szól, meg nagy is vagy már hozzá.
2010. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

ma 17:52-nek


Kár,hogy nem olvastad végig,hogy mit írt a kérdező..A kis húga 4 éves,és ő még hisz ebben..Amíg hisz benne addig miért kéne elrontani az ünnepet? A kislánynak egy életre szóló élmény lesz,és bizony én is beöltöznék ha lenne kisgyermek a családban..

38/N

2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is egy nagyon aranyos ötlet!
2010. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozítív válaszokat! Amíg hisz az ilyen dolgokba addig "teljesítem" a felnőttek dolgát "hitessük el hogy a mikulás és a jézuska létezik".


A pergamenes az nagyon jó ötlet. hogy fogalmazzem a szöveget?


Pl.:

Kedves xy!

Egész évben figyeltelek és láttam hogy néha jó és néha kicsit eleven voltál! Ezek a jó tulajdnoságaid de kéne xxxxx en változtatnod kicsit.


Vagy valami hasonló?? segítsetek

2010. nov. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!