Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most még ő van felháborodva....

Most még ő van felháborodva. Miért is?

Figyelt kérdés

Egyszer már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban.itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Most hívtam ezt a "barátnémat"hogy elsején költözök, és kellenének a cuccaim amik ott vannak.Meg persze a szekrény is.

Erre, hogy azt a lányáék elvitték, mert azóta már máshová költöztek ők is, és nem tudják onnan kihozni.

Mert?

Erre csak azt hajtja hogy én azt mondtam nem kell.

Mondom lehet,(de nem úgy hogy már soha az életben)hiba volt.. de ha még azt is mondtam, nem kellett volna megkérdezni, hogy ténylg nem kell, meg így hogy azóta költöztek is, hogy vihetik e magukkal?Erre mondja, hogy válasszak az övéi közül.Kérdem, minek, ha nekem van.CSAK VOLT !Na nem semmi.

Csak olyan cuccokat akartam elhozni amire itt is szükség van. De ezek után semmit sem hagyok ott.

Már mióta tudom a költözést, kb 3 hete, mondtam neki ezt az elsejei dolgot.

Majd meglátja ki tud e jönni(mert már ő sem ott akik)

meg miért pont szerdán, és stb....

Talán nem ér ennyit egy k.szekrény...

Soha nem gondoltam volna ezt róla.Nagyon nagyot csalódtam benne.


2010. nov. 23. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én azt mondom, hogy mindenkinek legyen gondja a saját cuccaira, ami kell, az rakja el (oldja meg!), ami nem kell, ajándékozza el vagy dobja ki.
2010. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát érdekes egy barátnőd van.

Nekünk anyumnál is vannak cuccaink, de amikor elromlott a hűtőjük akkor felhívott és megkérdezte hogy beviheti-e a miénket, míg az övét megcsinálják.

ezzel ellentétben anyósom odaadta a mikrónkat valami távoli rokonnak, mert hogy az övé elromlott, a megkérdezésünk nélkül.

Én is pipa lettem rá, majd ha kell a mikró vehetek én másikat.

2010. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Àtérzem a helyzeted.Elég gáz a dolog!Engem érdekel,hogy mit fogsz csinálni?
2010. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt a szekrényt én ebben az életben már vissza nem kapom.

Mostmár "csak" az érdekel, hogy elsején eltudjam onnan hozni a többi cuccomat.

Innenstől vége is mindennek.Remélem semmi más nem hiányzik.Merthát ennyi erővel,...De az nanyon nagy arculcsapás lenen tőle.

Pl a francia ágyat csak úgy a fiának adtam...nem felhánytorgatás képpen, csak arra tényleg azt mondtam ővé lehet, mert már nem kell.

Elsőnek:Kívánom neked, hogy soha, de soha ne legyen olyan gondod, hogy ne legyen a fejed felett tető, és a meglévő dolgaidat ne tudd hová tenni.Vagyis dehogynem, majd dobd ki őket!

2010. nov. 23. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!