Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék készíteni apa új...

Mit tudnék készíteni apa új feleségének?

Figyelt kérdés

36 éves lesz december elején és gondoltam készítek neki valamit. =) Ő olyan igazán nőies nő. Sminkeli magát (nem túlzottan, szemceruza, szempillaspirál, rúzs és nem tudom mennyire tartozik ide de festi a körmét), szereti a magassarkú cipőket (mind kb. 5 centis), a nőies ruhákat és az ékszereket. Parfüm kizárva, nem használ. Arra gondoltam először, hogy fűzök neki egy bonyolultabb karkötőt, de ő jár egy nőhöz gyöngyöt fűzni, rengeteg ékszert csinált már így biztos van neki olyan, amit én is meg tudnék csinálni.

Van valami tippetek?


2010. nov. 21. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én rögtön karkötőre gondoltam. Fűzz neki! Ha csináltat, akkor biztosan szereti. A karkötő nem olyan, hogy csak egy lehet az ember lányának.

És ha te fűzöd, az nem ugyanaz mint amit megvesz. Ennek sokkal jobban fog örülni, mert te csináltad a saját elképzelésed szerint neki. Szerintem meg kéne nézned, melyik ruhájához nincs még hozzáillő, és olyat fűznél.

2010. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Készits neki ékszertartó dobozt: egy fedeles dobozt vonj be szép szines papirral és etleg a névbetüit más szinböl rá - biztos örülne neki, és használni is tudná.


Egyébként örömmel olvastam, hogy van még olyan fiatal, aki szivesen fogadja az apukája új feleségét és nem ellenségeskedik vele, csak gratulálni tudok ahhoz, hogy ilyen értlemes lány vagy.

2010. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is saját készítésű karkötő vagy nyaklánc jutott eszembe.... Szuper csaj lehetsz, ha így elfogadod apukád új feleségét, és ennyire szereted... :) (Kíváncsi lennék, hány éves lehetsz.... :)) Én a helyében mindenképp egy saját készítésű dolognak örülnék a legeslegjobban!!! Úgyhogy hajrá! :)
2010. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. =) Lehet, nem voltam érthető, de a nő maga csinálja az ékszereit, azért gondoltam, hogy minden olyat ismer, amit én is el tudnék készíteni.

11 éves vagyok.

Amúgy tök vicces, hogy május elején ő ajándékoz meg engem, én meg őt a végén, nov. elején ő engem, én meg a végén őt. (Mert csak kéthetente találkozunk ugye.) Május elején az én névnapom van, a végén az övé. Nov. elején a szülinapom van, neki meg dec. elején. :D

2010. nov. 21. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ékszerdoboz remek ötlet! De sztem örülni fog egy fűzött karkötőnek is, hiszen itt a szándék a fontos, és hogy áldoztál az idődből arra, hogy készíts neki vmit. Majd figyeld ki, hogy milyen színű ruhákban jár általában, hogy passzoljon hozzá a karkötő! :)
2010. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha már mindenképpen ékszer...Zöldhöz milyen szín illik? Szinte csak zöld ruhái vannak, mert az az ő színe úgymond. Még a hastáncos fellépéseire is szinte zöld ruhákat kap.
2010. nov. 21. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon értelmes lány vagy, le a kalappal előtted... :)

Szóval, szerintem saját készítésű ajándékban gondolkodj, hidd el, nagyon fog neki örülni!! :)

2010. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] ‹--Ilyen karkötőhöz mit szóltok? Olyan pici gyöngyökből lenne, mint a linkben a széle, az egész zöld lenne és hozzá illő lila gyöngy. Fűzök hozzá fülbevalót is. =) Ékszeresdoboza annyi van, mint a nyü...A legtöbbe már nem is jutott, ezért teát tart benne.
2010. nov. 21. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Én irtam az ékszerdobozt: törökmintás bevonattal biztos passzolna az ékszereihez, és egy diszes monogramm is illene hozzá.

A zöldhöz szinben az arany, szép melegbarna, borostyánsárga, esetleg tüzpiros is illene.

2010. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :D Igazából nem is értem, miért kell ellenségeskedni egy új családtaggal. Anyával és a férjével élek, vele se balhézok, csak elkerülöm, de nem ellenségeskedek, felköszöntöttem a születésnapjám, ha jön-megy elköszönök, ha hoz valamit a rokonaiból és ad nekem, azt is megköszönöm, nem csak elveszem mert az nekem "jár". Sajnos a bátyáimról ez nem mondható el...

Török minta...Úgyis törökül tanul. :D Meg köv. hétvégén megyünk vmi török ünnepségre. Köszönöm a tippeket. =)

2010. nov. 21. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!