Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy elmegy? Minden megváltozik, egyedül maradok

Figyelt kérdés
A legjobb barátom kimegy Franciaországba dolgozni és csak nagyon ritkán jön majd haza. Ő az az ember, akire mindig számíthatok és ez kölcsönös, nagyon szeretem és nem tudom túltenni magam azon, hogy elmegy és nem találkozunk naponta, nem mondhatom el neki a dolgaimat, nem jöhet át akkor, amikor akar. Hiába ő fiú, én meg lány, nagyon jó barátok vagyunk. Nekem rajta kívül nincsenek nagyon barátaim, inkább csak haverok. Kérdezte, hogy maradjon-e, de persze fájó szívvel azt mondtam, hogy ne, mert neki ez nagy lehetőség. Az vigasztal csak, hogy kap egy lehetőséget arra, hogy megváltoztassa jó irányba az életét. De ugyanakkor féltem is, hogy magányos lesz. Most minden olyan rossz, sírni tudnék már most, pedig még el se ment. Hogy viszonyulnátok ehhez? Mindennap gondoljak rá vagy inkább ritkábban majd?
2010. nov. 20. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te véletlenül szerelmes ebbe a fiúba? Nekem nagyon úgy tűnik, mégha magadnak se vallod be.
2010. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Amint írtad,neki ez most egy nagy lehetőség és szép dolog tőled,hogy nem voltál vele szemben önző és nem mondtad neki azt,hogy maradjon. Rengeteg módja van annak,hogy akár napi szinten tudjátok tartani a kapcsolatot. =) Föl a fejjel,biztosan neki is ugyanolyan rossz lesz... Mennyi időre megy ki?
2010. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is..azonnal hívd fel, hogy talàlkozzatok és mondd meg neki, hogy mit érzel..

lehet nagy lehetöség, de nem éri meg szenvedni

2010. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy mit érzel,de hagyd, hogy élje az életét,ami szerencsével jàrhat az életében.Az internet nagy ur ilyen esetekben,tarthatjatok a kapcsolatot,és te is utazhatsz hozzà!
2010. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Á, ez nem szerelem, bár fél évet jártunk, de az már rég volt és barátok vagyunk régóta. Mondtam neki, hogy hiányozni fog, meg hát én is neki, de webcamerán látjuk egymást. Amúgy azt hiszem, jövő októberben jönne csak haza:(
2010. nov. 20. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:

én is kijöttem külföldre egy évre..minden nap írok a barátaimnak, családomnak, és skypeolunk. persze h hiányzunk egymásnak de két havonta hazamegyek. itt meg találtam új barátokat is és nem vagyok magányos..talán ő sem lesz az.

az meg rég rossz ha egy embertől függ az életed aki ráadásul nem is a párod, keress barátnőket

2010. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szió, nekem is kiment a legjobb barátnőm, Írországba, egy évre, minden héten írtunk egymásnak, és lehet, hogy nem hiszed el, de pikk-pakk eltelt az az egy év, mikor találkoztunk, azt hittem, mintha csak egy pár hét telt volna el, hogy láttam!
2010. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Szkájpot nem találták még fel? Cuncimókus.
2010. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom mit élsz át kb. (: Szerintem nem lehet megszabni hogy milyen gyakran gondolj rá. (: sokszor egy-egy kis tárgyról vagy gondoltatról is ő fog esezdbe jutni. de karácsonykor pl meglepheted h utána mész vagy ilyesmi.(: Franciaország nem a világ vége még. (: És nagyon önzetlen dolog tőled hogy nemet mondtál neki.

Telózhattok, netezhettek, webcamozhattok. (: és máris nem lesz olyan messze.

2010. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!