Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?

Miért ilyen a családom?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk szinte soha sem beszélgetünk, engem nagyon zavar. Már nem is szeretek itthon lenni.

Tesóm is ilyen, vele még igazából sohasem:S 19 f, és azt ne mondjátok h kezdeményezzek, mert szoktam de ilyen 1 szavas válaszok jönnek:S


2010. nov. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet

Köszönök tesómnak, semmi válasz még annyi se h csá

Egyik nap megmondtam a szüleimnek h milyen rossz h soha senki nem beszélget a családba senkivel, és azóta sokkal jobb a helyzet. :)

Érdemes kipróbálni :)

2010. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit ki kell talàlnod,hogy megtörd a csendet.
2010. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is van néha így.

Anyukámmal szoktan néha beszélgetni, suliról meg minden, apukám is szokott kérdezgetni, én is.

De mikor egy szobában vagyunk mind a 3-an, akkor anyukámék elkezdenek vmiről beszélgetni, vmi dologról ami megtörtént, de végén veszekedés lesz belőle, anyum mindig felhúzza valamin az orrát..:(

a válaszom: kezdeményezz Te amikor tudsz, ha más a családból nem veszi észre hogy senki se szól a másikhoz, és szar a hangulat, akkor legyél okosabb és beszélj vmiről.Én így soktam, és bejön.

De az is jóötlet hogy beszélj velük a dologról.

Nekem leht egy kicsit kínos lenne, nem mernék ilyenről beszélni, de bátornak kell lenni!.

rem segítettem:)

2010. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még az a szerencse, hogy egy valakit biztos zavar a némaság. :-)

Én a helyedben amikor együtt ebédel a család, elkezdenék mindenféle hülye viccet mesélni, vagy nyerítenék mint egy ló. Már csak azért is be nem állna szám. Nálunk pont ilyen a légkör. :-)

2010. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!