Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előző kérdés elolvasása...

Az előző kérdés elolvasása juttatta eszembe az én problémámat is?

Figyelt kérdés
1-2évvel ezelőttig szerettem egyedül lenni,elfoglaltam magam,mégha volt is párom.Most éppen kapcsolatban vagyok már egy ideje(nem élünk együtt),és idegesít magamban az,hogyha nem a párommal csinálok együtt dolgokat,vagy más személlyel megyek el pl.kirándulni,egyszerűen nem köt le a dolog és nem érzem jól magam.Inkább csak magamra erőltetem az egészet azért,mert mindenki azt mondja,hogy igenis meg kell hogy legyen az embernek a saját élete,elfoglaltságai amik örömet okoznak,illetve hogy a másik fél azt lássa,hogy nélküle is feltalálom magam.Pedig ez nem így van,és nem okoznak örömet,csak kifelé színlelem.Ha ki is találok magamnak valami érdekes dolgot,ez is csak azért van,hogy a másik félnek imponáljak.Nagyon nem jó ez így.Mit találjak ki magamnak,vagy mit csináljak magammal?Ennyire függnék egy másik személytől?Szerintem ez nem kapcsolatfüggőség,hanem valami más,bár most már én se tudom...
2010. nov. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel...:S
2010. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos van valami dolog amit imádsz csinálni. Amit egyedül is élvezel, nem szükséges hozzá senki és csak repül az idő tőle.

Az a baj azzal, hogy képzel magad a párod helyébe. Pl te jól el lennél egyedül is, de a párod meg csak tőled függnek. Fura lenne nem?!

2010. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy éppen nincs olyan dolog amit imádnék...Ezért csak egy dolgon pörög mindig az agyam,hogy hova menjek el mindig 1-2napra hogy ne itt legyek,hogy maga az utazással lekössem magam,hogy bizonygassam magamnak milyen faszán el tudok lenni...Csak már unom hogy csak ettől tudok lenyugodni,ha elmegyek máshová...ez se elégít ki tökéletesen..
2010. nov. 19. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam ezzel és furdalt a lelkiismeret, mert még a legjobb barátnőimmel való csajos estét sem élveztem iagzán, azon járt a fejem, h majd h mesélem el a páromnak..mikor szakítottunk megszabadultam ettől a tehertől, rájöttem, h igenis függtem tőle, és kiélveztem minden percét annak(ne durva dolgokra gondolj) h végre magamban és a saját életemben is boldog vagyok. Akkor nagyon jó volt h megvoltak még a barátnőim..később mikor már mással jártam, ez már megváltozott, mivel sikerült megfogalmaznom magamban, h mekkora szükségem van a csajos stb programokra (lásd, mikor nem volt barátom mennyire jó volt) és onnantól élvezni tudtam mindent. Ez az én kis történetem :)
2010. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!