Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a villamosmérnök...

Mit vegyek a villamosmérnök apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

MÉn nemtudtam semmi hasznosat kitalálni...

Nagyon szereti az ilyen "elektromos kütyüket"(ezért nem tudok készítek neki), de az ilyen USB, fülhallgató ezer van már neki.Ráaádsul olyan sok pénzem sincs.

Nagyon szereti még a repülőket, és a vonatokat.Gondoltam az ilyen összeragasztható, kifestős nagobbdarab repülő modellre, de ha neki ilyene lenne rá megcsinálni...

És valami olyan kéne, ami tényleg hasznos, szoval egy évben legalább egyszer mondaná, hogy: Na, nekem "erre" szükségem van ma!

Gondoltam itt tudnátok adni egy kis ihletet...


2010. nov. 19. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Elektromos kisvonat, akkumulátor
2010. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Fáziskereső csavarhúzó?
2010. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kellene feltetlen a foglalkozasaval kapcsolatos ajandekra gondolnod.

A szemelyisegere figyelj es aszerint valaszd ki a meglepetest.

Van-e hobbija, sportol, nyugdijas vagy aktiv dolgozo.

Ezeket a szempontokat vedd figyelembe, es akkor mar konnyu lesz megtalalni a megfelelo ajandekot.

2010. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!