Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki azért vállalt gyereket, hogy a párjával nem menjenek szét?

Figyelt kérdés
Szerintem egy gyerek nem megoldás a bajokra!előbb vagy utóbb úgyis tönkre megy az ilyen kapcsolat!szerintetek?
2010. nov. 19. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Felelotlenseg!

Felveheti a feherruhat, es bekotik a fejet, de ez csak az eskuvoi szokas, viszont az igazi szeretetet nem biztos, hogy megkapta, de ez a parjatol is fugg.

Ugyanis nem valoszinu, hogy minden erzelem nelkul egy ferfi kepes testi kapcsolatot fenntartani, majd elvenni felesegul akkor, ha nem szereti!

En azert nem mernem elitelni, mivel itt az erzelmekrol szol a tortenet, azokat pedig sem Te nem ismered, sem Mi.

2010. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért én ismerem őket már régóta!igen az érzelmekről szól-sok veszekedés,a hapi többször elküldi a csajt,ezekután nem marad más,mint a baba!
2010. nov. 20. 09:37
 13/21 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, Te lennel a masik szereto esetleg?

Mi sosem tudhatjuk azt, hogy a halo szobaban Mi zajlik, tehat nem kellene itelkezni.

Ha a menyasszony mar tobbszor ellett kuldve, de a ferfi megis visszatert hozza, akkor ezt miert tette?

Testi kapcsolatot teremtett egy novel, Akit nem szeret, de miert?

Miert hibaztattok egy olyan not es iteltek el, Akit nem ismertek, nem ismeritek a korulmenyeit, hogyan esett teherbe pl.

Vagy megeroszakolta a ferfit?

2010. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na kezdődik már az "ártatlanok" védelme :)

Teherbe lehet esni ezer módon. Tudod ha egy kapcsolat nem komoly, attól még szex van és lesz is, de nem feltétlenül kell házasság, főleg, ha a másik fél nem akarja, de ugye ez egy elég kemény zsarolópont. Nagyon sokan "felejtik el" bevenni a gyógyszert és még sorolhatnám, hogy lehet úgy teherbe esni, hogy a másik fél ne tudjon róla előzetesen.

2010. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért lennék szerető?pont,hogy te is ismeretlenül itélkezel!én ismerem őket!így van,szex lehet szerelem nélkül!szerinted akkor helyes az ha a csaj érzi,hogy vége és pont akkor lesz terhes?!nem véletlen lett terhes,mert már nekem mondta,hogy tervezi a gyereket,csak a pasi nem tudta!tabit szedett,majd abbahagyta!én már rég nem tartom b.nőmnek ezt a csajt!és igen elitélem!te meg kedves aki a szeretős dolgot írta,lehet,hogy te is így fogtad meg a párod?ki tudja!
2010. nov. 20. 15:27
 16/21 anonim ***** válasza:

15:27

En nem itelkeztem, de talan olvasd el a soraimat ujra.

En viszont nem sertettelek meg, csak probaltam ugy valaszolni, hogy megertsuk, hogy nem lehetunk elfogultak,mivel nem ismerjuk azt a ket szemelyt,Akirol szol a kerdes. Tehat nem itelhetjuk ezt a not!

"ferjet fogni" igy nem lehet, mivel hol van az igazi es oszinte szeretet, de ekkor mar a ferfi is erdekes, mivel minek tart testi kapcsolatot egy olyan szemellyel, Aki irant nem oszinte erzelmek kotik.

2010. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mondom, a szex és az érzelmek az két külön dolog. Tisztességes esetekben előre le van fixálva, hogy csak szex vagy kapcsolat is. De egyébként én akármennyire szerelmes lennék valakibe akkor sem feltétlenül akarnék gyereket, és nem feltétlenül akarnék hozzámenni.

A nő pedig a kérdezőnek elárulta a dolgot, hogy teherbe fog esni.

2010. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves 72%-os,az,hogy leszeretőzted,nem sértés?Ja,hogy te kérdezve állítottál?Ő is.Kvittek vagytok.
2010. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha szerető lennék,nem ítélném el a csajt se!azért mert egy fokkal sem lennék jobb nálla!okom meg nincs hazudni!ja ezt még a legközelebbi b.nője is így látja!a pasi meg nagyon jólelkű,ezt használta ki a csaj!a csaj meg féltékeny mint az állat,ezért is voltak a balhék!Nyomozgat utánn,stb!
2010. nov. 20. 17:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Ismerek én is ilyet, sajnos.Amikor érezte, hogy a pasinak nem kell, teherbe esett.Szerencsétlen meg elvette feleségül, mert a szüleire hallgatott, hogy a gyereknek rendes család kell.Nos a baba elment, ott maradtak ketten, most mindkettő boldogtalan, de a csaj már mindenhova kiírta az "új"nevét és az esküvői fotókkal villog a közösségi oldalakon.
2010. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!