Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak neki karácsonyra?

Mit adjak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

26 éves a párom, szinte már mindene meg van,így sajna nem tudom,mit is adjak neki. Olyat szeretnék,ami hasznos, nem valami porfogót. Adtam már neki pulcsit,köntöst,törölközőt,tusfürdőt,sprét,parfümöt,italt.

Szerintetek mit lehetne még adni neki?

Szereti az informatikát,a kosárlabdát és minden egyéb sportot, az autókat és a horgászatot. Sajnos nincs ötletem, és mikor megkérdem, hogy mit szeretne mindig azt mondja, hogy semmit. Na erre mondjatok valami tutit! Köszi előre is


2010. nov. 17. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasni szeret?

Vmi informatikás, autós, horgászós könyv.

Gravírozott toll-jegyzetfüzettel, ha olyan a munkája, hogy szüksége lenne rá.

Vagy vmi szuper horgászbot...vagy sportszer..

2010. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát, ha szeret sportolni és szereti az informatikát, akkor ajánlom a Kinect-et, Xbox 360-hoz. Szerintem csak akkor éri megvenni, ha már van otthon Xbox. Sajnos mindkettőnek borsos az ára, de kipróbálni mindenképp érdemes. Ezt néhány nagyobb üzletben megtehetitek.
2010. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nagyon bírom a fényképes dolgokat. Szeretek albumot csinálni, kedvenc közös képekkel, vagy képes párnát, bögrét. Bár lehet ezek neked porfogó kategóriák.

Vagy féléves magazinelőfizetést, vmelyik őt érdeklő heti/havilapra. Esetleg közös mozijegy/színházjegy/showder club stb... Szervezz közös vacsorát vagy kirándulást.

Ja, és pólóból sosem elég! :)

2010. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!