Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tehát a legjobb barátnőm(szinte a húgom) most lesz 18 éves, ez egy nagy nap mindenki számára, bulit is rendezz, kérte hogy segítsek, már az ajándékot is megrendeltem (ezüst medálba gravíroztatok)

De sajnos úgy alakult hogy pont azon a hétvégén haza tudnék menni, autóval megy egy ismerősöm és elvinne 3 napra. Külföldön élünk, (együtt jöttünk ki egyetemre), de én nyár óta nem láttam a családom, és most van egy ilyen lehetőség hogy ingyen 2 napra hazaugorjak. Nem tudom hogy mondjam el neki, vagy ne menjek haza, inkább maradjak vele ünnepelni?


2010. nov. 16. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki őszintén. ha szeret akkor úgyis megérti.
2010. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal hogy kimentél tanlni tudtad mire vállalkozol. Azt is tudnod kellett, hogy ritkán fogod látnia családod. Most a legjobb barátnőd születésnapja lesz, ne hagyd magára. Ünnepelj vele.
2010. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább menjél bulizni..csak emlékezetesebb mint hazamenni..utána meg mehetsz amikor akarsz.
2010. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ez az, nem mehetek amikor akarok, nincs rá pénzem...
2010. nov. 16. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hazamennék. 600 km-re lakom a szülőktől, és tavaly amikor volt alkalmam hazalátogattam. Tudtam nem lehetek otthon karácsonyra, mert vendégeket vártunk, így októberben hazamentem. Februárban meghalt édesapám, így utólag tudom, azért kellett annyiszor hazamennem, hogy most ne fájjon annyira.

A barátnőd még fiatal, meg te is, így rengeteg időt és még több szülinapot tölthettek majd együtt. Mondd meg őszintén neki, hogy fontos neked ő is, de most ki kell használnod ezt az alkalmat, és majd bepótóljátok az ünneplést mikor már visszajöttél.Bulizni bármikor lehet. Ha ennyire jóban vagytok, megfogja érteni.

2010. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 1600 kilométerre vagyok otthonról, tehát a hazaugrás tényleg nem olyan egyszerű. És persze tudtam mit vállalok de azért nem könnyű. Reménykedem benne hogy megérti, neki itt a nagyija és a bátyja, én egyedül lakom, és hozzá már jöttek látogatóba a szülei, mi sajnos nem tudtok anyagilag megoldani, úgyhogy meg kell hogy értse. Az ajándékkal készültem, és meg is kapja a napján, és persze ha visszajöttem majd megünnepeljük, meghívom valami jó kis étterembe.
2010. nov. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!