Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakii! :Smit tegyek?

Valakii! :Smit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne, hogy igaz, nem rég óta, de megváltozott rossz értelemben a barátom. Most pl eléggé megbántott, mert én nem voltam gépnél és ezért nem válaszoltam, ezért elkezdett engem izélni, hogy felejtsem el mi kettőnk közt történt meg hasonlok. és 2 perc után már idegeskedik hogy én miért nem írok vissza, amikor NEMCSAK vele beszélek. Valakinek ötlet? Mit tegyek? :S
2010. nov. 14. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sokat javítana,ha többet beszélnétek meg személyesen a félreértéseket,és finoman mond meg neki,hogy rosszul esik,ahogyan veled bánik,és vegye vissza magából,mert hiába szereted,nem fogod vele tovább bírni,ha így folytatja.Én legalábbis ezt mondanám.
2010. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én probáltam, montam neki, hogy zavar ahogy viselkedik velem, de nemtudom aztmondja hogy "miért hogyviselkedek veled?" szoval nem tudja szerintem, hogy megbánt ezzel...:S
2010. nov. 14. 13:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja,vagy csak saját magát sem érti,hogy miért ilyen,és azért nem tud változtatni rajta.Biztos nagyon szeret,csak még nem tudj az érzéseit úgy kifejezni,ahogy kellene,és ez azért van,mert még fiatalok vagytok.De,ha együtt maradtok,idővel szerintem ez megváltozik.

Az már más kérdés,hogy milyen irányba.

VAgy helyrejön a dolog,ő is megváltozik,és boldogan éltek.

Vagy végül megelégeled a viselkedését,és hiába szereted,otthagyod.

Remélem nem az utóbbi lesz.

2010. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
úgy ahogy megtudtam beszélni most vele...remélem ezentul semmi baj nem lesz, és nemkell aggodnom emiatt!És köszönöm a tanácsokat!:)meg hogy néhány percet rám áldoztatok:)
2010. nov. 14. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!