Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak karácsonyra?

Mit adjak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nagyon korai, csak szeretek ábrándozni, és mivel 1,5hónap mulva itt van szeretnék valamit kitalálni. 18éves vagyok, van 1 hugom, és karácsonyra szeretnék valami meglepetést. A gond csak az, hogy, bár minden évbe veszek valamit, mégse ér az sokat, hiszen kibontják, örülnek neki, megköszönik és van amit alig használnak. Valami programot szeretnék szervezni. Egy színházjegyet, vagy nem tudom, valamit, amit nem fogunk elfelejteni. Valami különlegeset. Színházba még sose voltam családdal azért jutott ez eszembe. Mit gondoltok? Mit lehetne? Tapasztalatok?
2010. nov. 14. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
pl Karacsonyfat
2010. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jó ötlet (mondjuk én színházfanatikus vagyok, szval... :D), ha egyébként vevőek rá (pl. én tudom öcsémről, hogy végigunná az egészet, apukámmal kapcsolatban meg jól kell darabot választani, mert egyes esetekben képes elaludni a színházban :D). Meg persze ki kell gondolni azt, mi érdekelheti őket (komolyabb vagy inkább vígjáték, musical vagy próza...) meg hogy mennyi pénzt szánsz a jegyekre (vannak előadások, amiket 1000-2000 Ft-ért egész jó helyről lehet látni, de van olyan is, amit nem kimondottan jó helyről 8000-ért). Ja, és vigyél majd diákot magaddal, egyes helyeken akár 25% kedvezményt kapsz rá (ha csak a te jegyed árából, akkor is tudsz rajta spórolni egy kicsit).
2010. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de az a helyzet megnéztem a neten, hogy mit fognak akkor játszani, és nincs túl nagy választék:S Én kőszegi vagyok, Szombathelyen van színház, oda lenne jó elmenni.

[link]


Csak a kis lord és a revüzió jöhet szóba. Mit gondolsz róluk?

(amugy nem tudom, hogy tetszene-e nekik, ők koncertre, moziba mennek inkámb)

2010. nov. 14. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha inkább koncertesek, akkor a Revüzió talán jobbnak tűnik nekik... ha szeretik a táncdalfesztivál korabeli zenéket. Egyébént nekem mindkét előadás jónak, érdekesnek tűnik-bár én mindenre kapható vagyok, ha színházról van szó :D...
2010. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mit gondolsz meddig tartanak az előadások?

(amúgy szerintem húgom miatt a ki lordra esik a választás...)

kösz a segítséget:D

2010. nov. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!