Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék-japán?

Karácsonyi ajándék-japán?

Figyelt kérdés
A barátnőm él hal a japán kultúráért,tudnátok adni pár tippet,hogy mit is vehetnék neki?
2010. nov. 10. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bento dobozt
2010. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Japánról szóló útikönyvet vettem a barátomnak, aki szintén imádja a japán kultúrát, és szeretne eljutni egyszer oda. Érdekes és jó érzés volt végigolvasgatni a könyvet, és képzeletbeli utazást tenni.:)

[link]

2010. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud evőpálcikával enni, akkor vehetsz neki egyet, tartóval, mindennel, szépen. (egy ilyet én is megköszönnék)

Vagy ha tanulni akar japánul, akkor japán nyelvkönyvet.

Van kedvenc mangája? Vedd meg neki (könyvesboltban van.)

Vagy bármilyen japán témájú könyvet.

2010. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

bentos dobozra szavazok én is!

vagy japánról szóló könyvek, szótár.

2010. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket,mindegyik nagyon jó^^A könyvet biztosra megveszem,ígéretesnek tűnik.Ha tud enni pálcikával(vagy ha szeretne megtanulni)akkor tuti veszek egy bento dobozzal(ez tulajdonképp uzsidoboz?).
2010. nov. 10. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki japán zöld teát. Náluk ez alap dolog. Ha nagyon igényes akarsz lenni, vehetsz olyat, amit a teaszertartásokhoz használnak.
2010. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondhatjuk úgy is hogy uzsidoboz, ha mondjuk meg valahova akár kirándulni, akár suliba vagyy valahova, abba tud kaját tenni, kb erre is való :)
2010. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Egy 7 centis vibrátor... :D
2010. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem japán-mániás és most találtam ki neki, hogy egy átlátszó vázára japánul ráfestem ezeket a szavakat: szeretet, hit, család, remény:D
2010. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

BONSAI!!!! Nagyon mutatós, nem is drága és tuti siker fiúknál, lányoknál egyaránt!!!

Vannak kényesebb fajták, de a többsége szívós :) vegyél neki azt egy jópofa cseréppel, alátéttel.


Vagy egy japán írások gyertya vagy teáscsésze teával? Én még egy kimonót is el tudnék kpzelni, bár az kicsit drágább kategória :(

A bonsai tuti ajcsi, ez minden alkalomra nyerő

2010. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!