Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, mire...

Hogyan viselkedjek, mire ügyeljek?

Figyelt kérdés

Pénteken céges bulira kell kísérnem páromat.

Már régen voltam szórakozóhelyen és nagyobb, idegen társaságban. Ez eddig nem lenne zavaró, de sajnos párom már mutatott fotókat és mesélt ezekről a partikról-ő eddig csak egy ilyenen volt. Van pár munkatársnője, akik egyszerűen nem bírnak magukkal és ha berúgnak, mindenkit végigcsókolnak, rámásznak férfiakra-nőkre, ráadásul adott két lány, akik eléggé bele vannak esve páromba. Én bízom barátomban, viszont félek, hogyha "helyzet" lesz-el kezdenek nyomulni a hölgyek, vagy játszák a kis játékaikat-akkor elborul az agyam.

Ti hogyan kezelnétek a helyzetet?


22/L


2010. nov. 10. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A "bíccsekkel" nem sok mindent lehet kezdeni. Amúgy jó gusztustalan lehet, hogy mindenki szájába belemásznak.

Vágom a szituációt, én párom is hűségesebb típus, de ilyen kullancsokkal vigyázni kell.

2010. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát viselkedj, inkább lazán, mosolyogj és ne csinálj jelenetet-abból csak hülyén lehet kijönni.
2010. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a férjednek kell "viselkednie" vagyis mindenki számára egyértelmüvé tenni,hogy ö veled van és hagyják ki a gusztustalankodásból.Elöre beszéld meg vele,hogy ne ott legyen kellemetlen helyzet.
2010. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék ebben a helyzetben biztos, hogy nem engedném, hogy 2 részeg csaj puszilgassa -még ha csak szimpla barátságól is- a páromat. Tuti lenne valami kellemes beszólásom nekik. Mint kívülálló viszont azt tanácsolom, hogy csak okosan, mert a párodnak be kell majd menni dolgozni. Biztos nem lesz jó neki, ha összesúgnak a háta mögött a barátnője miatt.
2010. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen a tartás az fontos, de meddig...:)

Párom amúgy nagy morál-mackó, utálja az igazságtalanságot, a hazudozást, stb. Csak hát én is tudom, milyen erőszakos tud lenni egy nő, igazából a szúrkálódásaikatól is tartok picit.

2010. nov. 10. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Èrezd jól magad,biztos akad pár normális is.Aki nem szimpi

hanyagold!

2010. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget mosolyognék. Ha nagyon durva a szitu, nyilván a párod finoman úgyis leállítja őket. Nyugi!
2010. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg pozitívabban hozzáállni a helyzethez. Az is lehet, hogy már az megoldaná a problémád.


Nézzük, milyen kínos szituáció lehet:

Ha a csajok rá akarnak mászni, akkor ő majd elhajtja őket, ebbe felesleges belefolynod.

Ha rád akarnak mászni a csajok, akkor szimplán "bocs, de erre nem vagyok vevő" vagy ilyesmit elég mondani, nem kell botrányt csinálni, szépen elhajtod őket.

Ha szurkálódni próbálnak, akkor egyszerűen otthagyod őket, mondjuk "bocs, meg kell keresnem a párom" vagy ilyesmi felkiáltással.


Egyszerűen ne hagyd, hogy "elboruljon az agyad" Tessék szépen mosolyogni, és ha valami olyat tesznek, ami nem fér bele, akkor kedvesen mosolyogva küldd el melegebb éghajlatra. De feleslegesen ne blamáld magatok :)

2010. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. nov. 10. 09:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A puszta jelenléted szerinted nem lesz elég ahhoz, hogy a párodat kihagyják a játékaikból? Bajnak gondolom, hogy már most úgy állsz hozzá, hogy BIZTOS rámásznak és BIZTOS szurkálódni fognak. Ugye nem leszel csalódott, ha nem így lesz? A szurkálódás egyébként is inkább mások háta mögött szokás; szemtől szembe, első találkozáskor - ilyent még nem láttam.
2010. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!