Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnál csinálni a helyembe?

Mit tudnál csinálni a helyembe?

Figyelt kérdés

Ha van időd rá olvasd el,hosszú lesz.

Rájöttem,az egész születésemkor kezdődött.Nem tervezett gyerekként születtem meg sajnos,amit 17 évig kellett sinylenem,és még most is.Nem illek bele sem édesapám családjába,sem pedig édesanyáméba.Mindig is különc voltam,erről én tehetek sajna,de a múlton nem tudok változtatni.Anya családja szidja apáét,apa családja szidja anyáét,ezáltal 2 gödör közé estem,mert az egyik az elit család,a másik pedig a mindent durr bele módszerről ismeretes,én egyik család módszerét se szerettem,ezért mindkét család"kiközösített" sose hivtak unokatesók sehova,mindig egyedül voltam,apunak mindig is fontosabb volt a munkája,mint a családja,és ez most sincs máshogy.Iskolába se illeszkedtem be szinte sose,mindig is az a telefonos gyerek voltam,aki kinnt állt a szünetekbe és azzal babrált...Közbe még évet is kellett ismételnem,saját hibámból.Barátaim,haverjaim nincsenek,sokszor ott tartok,hogy összecsomagoltam,és az ajtónál veszem észre,hogy jé hova is indulok,amikor nincs hova mennem,mert nem vagyok nagykorú,nincs képzettségem,és hogy boldogulnék...Szóval volt 17 felesleges évem,amit bepótolni nem tudok,de nem is zavar.Ezt igy együttvéve,ha ilyen életed lenne hogy dolgoznád fel?

17/L


2010. nov. 7. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
lassan kezdd el építgetni a saját életedet, és ügyelj arra hogy a szülők által elkövetett hibákat ne kövesd el újra. ennyi hasznod még származhat is a dologból.
2010. nov. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan, hogy veletlenul szulettel, mert "valaki" ezt mar megtervezte hidd el, ha nem a szuleid, akkor az, Aki megteremtett, a Teremtod pl.!

A Te problemad az, hogy nezed az embereket, s talan velemenyt is alkotsz Roluk, de tanulnod kellene Toluk, s igy kozben Te fejlodnel nagyon sokat lelkileg.

Nagyon sokan elnek igy,mint Te, de kozben nem felejtik el azt, hogy eljenek, es elvegezzek a feladatukat, az eletben mindenkinek megvannak a feladatai.

Tehat a papadnak a munka, Neked a tanulas pl. tehat ha tanultal volna, s alkalmazkodtal es turtel volna, de kozben tanulsz, akkor most mar elobbre tartanal.

Nem kell elszokni a csaladtol, az iskolatol, hanem megkell tanulni egyutt elni az embertarsaiddal, s most amit erzel, pontosan erre figyelmeztet, hogy Neked kell valtoznod!

Ne a multtal foglalkozz, de annyit azert erdemes lenne, hogy a multad nem lehetett annyira rossz, mivel megis csaladi kornyezetben nottel fel, es nem lettel eldobva, mint annyi mas arva gyermek, Akik nelkulozve nonek fel, es nem ismerik a csaladjukat, de a szeretet es a gondoskodast sem tapasztaltak meg, es megis elnek, es van eletceljuk, es biznak onmagukban.

Neked is megkell talalnod onmagadat, es elfogadni ezt a jelenlegi helyzetet, most a multat temesd el, es elj a jelennek.

Fiatal vagy meg tanulhatsz, aztan kezd el megteremteni a Te sorsodat, az Te fogod megalkotni es nem mas. Eddig felneveltek, de lassan eljon az ido es megkell tanulnod azt, hogy Te gondoskodsz Magadrol, de ezert megkell dolgozni, mint ahogyan a Szuleid vagy mas felnottek is teszik.

Nem kell csomagolni, de megkell tanulni egyutt elni a csaladoddal, es tanulj, hogy aztan tudj dolgozni!

Szeretnek a szuleid, de Te ezt nem ertekeled, Szeresd Oket, es meglatod, hogy erezni fogod azt, hogy Okis szeretnek Teged.

2010. nov. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznek a multtal. Az en sztorim hasonlo a tiedhez (bar nekem legalabb a csalad rendben volt), en se tudtam soha beilleszkedni - bar nagyon nem is akartam, ugyanugy sajat hibambol evet ismetelek, de mar minden rendben van es rajottem hogy ennek igy kellett lennie, maskepp most nem lenne lehetosegem megvalositani amit szeretnek. Szoval azt tudom mondani hogy egyelore foglalkozz a tanulassal, talald ki mivel szeretnel az eletben foglalkozni es koncentralj arra. Mar csak par evet kell kibirnod otthon utana elheted a sajat eleted. 19L
2010. nov. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pont ezaz :(

hogy nem érdekel semmi munka:S

2010. nov. 7. 04:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!