Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél úgy bármilyen ajándékn...

Örülnél úgy bármilyen ajándéknak a szüleidtől, ha nem adják szívesen, de a testvéredet mindennel elhalmozzák, de rajtad spórolni akarnak minden áron?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Látjátok, a kérdező 26 éves nem hisztis p.csa aki a 2 éves öccsétől sajnál valamit.


Sajnos ezzel sokmindent nem tudsz tenni, ha szüleid nem látják be a hibáikat. Ne kérj semmit tőlük. Próbálj minnél hamarabb a saját lábadra állni. Munkát keresni. Mindegy mi, csak a lényeg, hogy némi pézed azért legyen mindíg.

Keress magad mellé egy férfit, valaki aki támaszt nyújt neked a nehezebb időkben (lelki dolgokról beszélek).


kapd össze magad, meglátod sikerülni fog.

2010. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
13:24 - 20 éves az öcsém, és velem ellentétben ő volt a követelőző mindig. Én még egy nyugodt napot se kaptam.
2010. nov. 5. 13:29
 13/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


nálunk is mindig így van :S olyan elegem van belőle h senki még emberszám,ba se vesz mert nekem nincs gyerekem. A mamám azzal vígasztal h én azért nem kapok soha semmit,mert én életrevaló vagyok és tudják h megtudom szerezni magamnak,tesóm meg majd nézeget ha nem lesz sneki aki segítsen neki. Ezzel aztán ki vagyok segítve!

Most is kéne nekem a csizma mert a réginek már le van válva a talpa,a mamámtól kaptam is pénzt,de oda kellett adnom anyukának h feltudja adni az egyik csekett,mert a tesóm megint elkérte tőle pelenkára meg gyereknek való cuccokra :S vicces h elötte egy héttel vett magának 20onpárezerért kabátot :S És még én vagyok a pénzéhes meg divatmajom mert vissza akartam kérni a csizmám árát anyukámtól. tesóm még be is szolt h vegyek a kínaiba 3000ért. Mondom amugy is ott vettem volna,mert csak 5000Ft-om volt.

Szóval tök gáz

2010. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van...

A szüleim elváltak, anyuval élünk... De Apu sokkal több mindent tesz meg értünk, mint anyu...

A húgom az mindig, mindent kibuliz anyámtól... Én ritkán kapok csak valamit. Ha valamit szeretnék, az van, hogy "nincs elég pénz" blablabla

Perzse ha a húgom kér valamit, azt megkapja...

Szerencsére Apummal jó a viszonyom, a kérek valamit, azt csak nagy ritkán nem kapom meg, és akkor tényleg azért, mert kevés a pénze...

És annyira utálom, hogy a húgom az kijátssza anyámat...

Anya velem mindig b*nkó, semmit sem kér, csak "csináld azt-csináld ezt!" És ha valami nincs meg, folyton kiabál velem...

Röviden: A húgommal folyton kivételez, én meg úgy érzem, mintha csak befogadtak volna, kényszerből, mert nem érzem, hogy szeretne.... :'(

2010. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz könnyű a holnap, ma is összevesztek és ordibáltak egymással (és megszokásból hozzám is volt pár keresetlen szavuk), mindegy, van egy kis munkám, felkértek egy weboldal elkészítésére, úgyhogy lesz mivel elfoglalnom magam, ha a születésnapomon se türtőztetik magukat.
2010. nov. 6. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!