Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi témáról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma eléggé ledöbbentem. Lehet, hogy csak én vagyok régimódi, de úgy tudom, hogy szüleink korában az volt a ciki, hogyha 18 éves kor alatt csókolózott, szeretkezett, ment férjhez valaki. Igen ám, eddig mind szép és jó, csak ott van a galiba, hogy most olvastam egy újságcikket: egy 10 éves Spanyolo.-ban élő romániai kislány adott életet egy kislánynak, az apa 13 éves. Nekem ez túl morbid. Ráadásul a nagyszülők 23 évesek, az anya 11 évesen vált anyává. Volt már olyan, hogy egy 9 éves kislány adott életet egy fiúnak és egy 12 éves kislány is. Azt mondták az ápolónők, hogy náluk ez nem "ritka". Ja, oké? Ha így állunk. Én 10 évesen még Barbie babáztam meg meséket néztem a Tv-ben. Mik vannak. Ti mit gondoltok erről? Szerintetek párosult kedvről vagy testi erőszakról van szó? Szerintem utóbbi. Nem értem meg az ilyen emberek felfogási módját, de komolyan.
2010. nov. 4. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztálytársam ( általános hetedikbe járok ) negyedik gyerekét várja, és azthiszem csak egyszer bukott ( volna). Én itt már az ilyesmin nem lepődök meg...
2010. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Náluk ez a "hagyomány". Általában már gyermekkorban eldől ki kinek lesz a férje/felesége és nincs apelláta. Ezt általában el is fogadják, hiszen ebben a szellemben nevelkednek.

Bár gondolom, akadnak lázadók is...

2010. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem semmi! 36 évesen már dédnagyszülő lesz? :O
2010. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon durva.. de akkor ha megszüli legalább adnák örökbe.. most egy 10 éves hogyan neveli fel azt a gyereket.22 évesen félnék az anyaságtól még..

Ilyenkor biztosan indul nyomozás, de ha a 10 éves lánynak az anyja 23 éves akkor olyasmi is lehet benne h kivitte az utcára k.kodni, vagy egyszerűen olyan környéken laknak ahol már a fiatalok is szexelnek.

2010. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező olyan mind1 h miről volt szó. lehet felfedezték 1más testét. majd becsúszott.

A románok különben is korábban érnek.

Ha kitudja hordani a kis csaj úgy h nem hal bele akk nemgond.


[link]

[link]

Már a régebbi korokban is volt terhes nő elég fiatalon.

18/F

2010. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy azzal egyetertek, hogy ez a mi gondolkodasunk szerint furcsa, sot nem helyes, meg mas kulturakban eloknek teljesen elfogadott lehet. Sok ilyen dolog van pl. a muszlim vilagban, indiai kulturaban. Mi attol megorulnenk, mert nem abban nottunk fel, de ok ebben nottek fel, ezt veszik termeszetesnek. A lany mondta is a cikkben, hogy naluk ez igy megy es nem o az egyetlen. Ott meg az a furcsa, hogy a nyugati vilagban a nok 60%-a 30-35 evesen szul eloszor, a tobbi meg mar nem is szul.
2010. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Indiaban ezzel kereskednek a szulok, tehat amikor jon egy tehetosebb ember, Aki jol megfizeti a leany gyermeket, akkor eladjak. En pl. konyvet is olvastam errol, de megis kerdeztem az ottaniaktol, es Nekik ez igy termeszetes, mivel nem lehet a Szulo akarataval ellenkezni, de mivel akkora szegenyseg van, igy a gyermek sokszor "megmentokent" fogadja el a leendo idosebb ferjet, Akit a Teremto ajandekakent fogadd el.

En nem tartom egeszsegesnek lelki teren, mivel sem testileg, sem lelkileg meg nincs megerve az a gyermek egy ekkora feladatra, ami a hazassaggal jar egyutt.

Ugy erzem, hogy az eletuk nem tartalmas, tehat mintha egy burokban elnenek, mivel alig hogy megnottek, de meg kisem fejlodtek teljesen, mar Ok adnak eletet, s Ok talan a termeszetes anyai oszton segitsegevel, vagy adottsagaval fogjak tudni nevelni a gyermekuket, hiszen meg maguk is azok. Nem tartom valoszinunek, hogy ezek az esetek a szabad akaratok alapjan tortennenek meg.

2010. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
De nem őa legfiatalabb anyuka! Indiában vagy Kínában-már nem emléxem pontosan egy 5 éves kislány szült a 8 éves barátjának!
2010. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, ez már tényleg durva. 5 évesen épp, hogy tud beszélni. =S Azt nem értem, hogy ilyenkor a kislányok, hogy hordják ki a babát. Mert ha a felnőtt anyukáknak nagy fájdalommal jár, akkor nekik 2x a fájdalom?
2010. nov. 5. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Te jó Isten! 8 éves a kisfiam, még meséket néz a tv-ben, de ha véletlenül nézünk valami családi filmet, és esetleg abban egy csók vagy szájra puszi elcsattan, zavarba jön. Egy 8 éves még gyerek, hát még az 5 éves. A középső fiam 5 éves, itt fogócskáznak a 2 évessel az étkező asztal körül! Ezek még gyerekek! Játékra van szükségük, nem felelősségre!

Amúgy 5 évesen már menstruált??? :O Ez hihetetlen!

2010. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!