Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy ennyire "leépít"...

Létezik hogy ennyire "leépít" a szerelem?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába tettem a kérdésemet, mert itt felnőtt tapasztalt válaszadók vannak, nem tinédzserek.


Márciusba lettem szerelmes, a semmiből kezdődött, pontosabban neki már évek óta tetszettem akkor, csak én nem vettem észre. Beleszerettem, aztán kiderült a múltja, a viselt dolgai. (volt barátnőkkel hogy bánt, mások kétszínűnek mondták...)a barátaim és a családom mai napig ellenzi a kapcsolatot, nem tudom mennyire árulkodó jel, de senkisem bírja őt rajtam kivül, egy barátommal (fiú) jó haverságban volt, de ő sem bírja már. Nagyon szeret engem, még a kapcsolat elején járunk, udvarias, kicsit még a kelleténél is udvariasabb. Állandóan etetni akar, meg kedveskedni nekem mindenféle dolgokkal. Életemben ő a második szerelem, az előzőnek 5 éve lett vége, azóta csak flörtjeim voltak,de semmi komoly. Egyfolytában rágondolok, a munkámat a tanulás az egyetemen teljesen elhanyagoltam miatta (nem járok be órákra, nem tanulok pedig 50000 forint havi ösztöndíjt is kaphatnék, de nem megy) egyszerűen nem tudok odafigyelni semmire, csak hallom hogy szólnak hozzám, de annyira el vagyok kábulva a szerelemtől, hogy nem értek semmit a világból. A tornazsákomat is elhagytam, de nem érdekelt, meg ilyen vihogok a buszon, és nagyon indokolatlanul derűs vagyok, mint aki ivott. Szóval nem tudom meddig tartható az, kevesett eszem, semmi étvágyam nincs van hogy napokig csak csipegetek, valahogy annyira telítődve vagyok boldogsággal, hogy nem is érdekel az étel, ha meg hiányzik elutazik, akkor kiszabálom a hűtőt. Teljesen kifordultam magamból, valahogy mintha nem is a földön élnék. Ez meg milyen már, meg ilyen József Attila szerelmes versek olvasok, meg teljesen nem lehet velem beszélni!!! Persze féltékeny is vagyok, nem is főzök, mosogatok, egyszerűen csak mosolyogva járok kelek a világban, felőlem a kosz akár meg is eheti a szobámat. Tulajdonképpen mindent lesz.rok, és ez olyan sz.r, mert néha rám jön, hogy tele vagyok energiával, és olyan haszontalanul telnek el a napjaim. Mindenki ilyen? Mi állhat a háttérben?


2010. nov. 4. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, olvastam valahol hogy a szerelem drog. 23 N
2010. nov. 4. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Húúú, de aranyos. De szeretnék egyszer ennyire szerlmes lenni.


Csak írigységből mondom ne is foglalkozz velem, de fentről lehet a legnagyobbat esni. Ha ki is tart ez a dolog életed végéig, és kívánom, hogy így is legyen, akkor sem élheted így az életedet. Össze kell kapnod egy cseppet magad. Mióta van ez a dolog?

2010. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fél éve ismerem és három hónapja tombolunk, tombolok, ő már másodéves koromba kinézett engem, és most ötödévesen jöttünk össze. Előtte nekem egyáltalán nem is tetszett, sőt észresem vettem. És egyszercsak...
2010. nov. 4. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz ezzel a hú de szerelmes vagyok fílinggel, mert nagyon rá fogsz fázni. Én tavaly 1 éve ilyenkor lettem szerelmes, de tudatosan megpróbálok 2 lábbal a földön járni ennek ellenére, mert egyrészt nem akarom elhanyagolni a teendőimet úgy mint te másrészt pedig nem akarok a mennyből a pokolba zuhanni, ha vége szakad. Tényleg embereld meg magad, mert ennek nagyon nem lesz jó vége. A kapcsolat egyáltalán nem biztos, hogy örökké tart (főleg, hogy ismerjük a pasi dolgait) és ha vége szakad, a hatalmas szerelmi csalódás mellett azzal is szembe kell nézned, hogy több féléves egyetemi csúszással, bukásokkal, teljesítetlen gyakjegyekkel állsz szemben, amit marha nehéz lesz behoznod!

24 N

2010. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na pont emiatt butaság a szerelem, nem tudsz a fontos dolgokra figyelni. :] Szerintem felejtsd el.
2010. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja nagy lehet itt a pofáraesés majd.
2010. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igazi szeretet/szerelem épít, nem rombol. Nem fordulsz ki miatta magadból (te írtad!), nem hanyagolod el miatta azt, amit korábban nem. A valódi szeretet nem változtat meg, mert olyannak fogad el, amilyen vagy.


Amit te csinálsz, az intő jel, hogy rossz irányba mennek a dolgok. Ha a pasid ezt hagyja, azt kell mondjam sajnos, hogy szereti azt a lány, aki voltál. Ha szeretné, vissza akarná kapni, vele akarna élni. Ha meg nem szereti, nem éri meg mindent sutba dobni érte.


Nem, nem mindenki ilyen.

2010. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!