Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás és egyéb problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás és egyéb problémák a házasságban????

Figyelt kérdés

Sziasztok kedveskéim. Kérlek segítsetek nekem...

Éppen egy válás közepén állunk a férjemmel,van két kisgyermekünk.

A kapcsolatunk elején minden rózsaszín köd és csillogás volt,lánykérés,esküvő,egy baba,két baba és még sorolhatnám. Úgy éreztem megtaláltam az igazit,akit külsőleg és belsőleg is nekem teremtett a Jóisten. Ő dolgozott,kereste a pénzt éjjel...nappal...nekem maradt a háztartás és a gyerekek.

Végül tavaly szeptemberben elkezdődtek a gondok. Eltűntek a pénzek,mint kiderült casinózik,így jöttek az adósságok,a kifizetetlen számlák,ennek tetejébe az éjszakába nyúló munkánál közrejátszottak a drogok is. 3hónapja elköltöztem tőle a gyerekekkel. De ehhez pluszban társult megcsalás is,amit csak az elköltözés után tudtam meg, hogy 1 ÉVEN keresztül csalt egy 15éves kislánnyal,ő vette el a szüzességét, én meg otthon a 2 kicsi gyerekünkkel. (A férjem 33,én 29)...persze ezek után hallok már minden mást is,nem csak a kislány volt neki,hanem mindenki más aki szembe jött,ő ezt tagadja,de mit is vártam. Egyértelmű a dolog,a válás és minden más,de így 3 hónap különlét és ennyi szar után is még mindig a padlón vagyok sokszor,pedig annyi rosszat tett hogy ez nyilván megbocsáthatatlan,de felteszem magamnak a kérdést hogy akkor tényleg ennyi volt,akkor ilyen ember tényleg sosem fog változni? Most kiment külföldre dolgozni,még mindig bizonygat hogy megváltozik,sőt hogy már megváltozott,és nagyon sajnálja amit tett,soha többet nem fordulna elő blablabla. Nyilván nem hiszek neki el egy szavát sem,de darabokban van a szívem... azt hajtogassa hogy mindenkinek jár egy esély... de 1 évig tartó viszony egy kislánnyal???meg a többi...tegyem hozzá ismertem előtte is,és azelőtt is ilyen volt, az ex barátnőjét velem is csalta,igen,most vissza kaptam,meg mit gondoltam...de nálunk ezt nagyon másnak láttam,esküvő,gyerekek,közös lakás. Nagyon elszántnak gondoltam,azt hittem végettem,végettünk megváltozik. És mindent megkapott otthon amit lehetett,a két kicsi mellett sem hanyagoltam el sohasem,ágyba a reggeli,sexx is nagyon működött és minden más is. Én sem hagytam el magam,sőt nagyon is csinos vagyok. Akkor hol a probléma? :( ilyen ember sosem fog változni? Nagyon szomorú vagyok és nagyon sokat gondolkodom ezen.


tegnap 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj, Istenem, úgy sajnálom! Együttérzésem! Hidd el, ennek semmi köze a külsődhöz…

A kérdés mindig az: mi a jó neked? Mivel szereted jól magadat? Mivel tiszteled meg magadat? Azt gondolom, másokat megvaltoztatni, vagy abban bízni nagyon könnyen keserűség forrása tud lenni számunkra.

Magadra gondolj: bármilyen önzőnek hangzik.

És tudom (tapasztalatból), hogy nagyon nehéz elengedni egy álmot. De egyrészt sosem tudjuk, hogy egy-egy álomnak látott helyzet mögött mi a valóság, másrészt az élet csomó dolgot adhat, amire nem is szamitottal. És a legfontosabb: ha 100%-ot adsz is, az még mindig “csak” 50%-a egy kapcsolatnak. Magadra tekints szeretettel, és kérdezd meg: mi lenne a jó neked?

Amúgy meg összefacsarodott érted a szívem, szörnyű volt olvasni…

Nagyon szurkolok a továbbiakért!

tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Tudtad, hogy ilyen, és veled csalta a volt barátnőjét. Ezek után te hozzá mentél, és azt hitted veled más lesz, ha már esküvő, és gyerek van. Felejtsd el, lépj tovább. Soha nem fog változni.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszakaptad amit adtál. Nyugodtan vissza mehetsz hozzá ha nem zavar, hogy ki tudja mennyi nővel megcsalt a 15(!!!) éves kislány mellett.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog változni, ha igen, talán 50 éves korára, vagy ha már csak te leszel a végső lehetőssége...
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol a probléma? Hülye voltál, idd a levét!
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!