Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítanak be sértődékeny...

Miért állítanak be sértődékenynek?!

Figyelt kérdés

Teszem azt valamire azt mondják, jobb lenne, ha nem csinálnám.

Azt mondom rá higgadtan, nyugodtan,hogy rendben van, akkor nem csinálom.

Erre azt kapom, hogy most meg mit kell megsértődni?!

Egyáltalán nem sértődőm meg, csak nyugtázom, hogy ok, akkor nem lesz ilyen többet... kérdem én, mit lehet ilyenre mondani??

egyre jobban idegesít, hogy rajtam mindenki csak változtatni akar, ha meg azt mondom ok, akkor azt hiszik besértődtem....


vagy egy másik pl:

elmondtam a véleményem, hogy nekem az egyik énekes nem tetszik az épp futó gigasztárból. ismerősöm erre azt mondta, hogy "de hát olyan cuki", mire én: rendben, de akkor sem énekel jól, a cukiság nem egyenlő a tehetséggel".

Erre ő mit válaszol? "jesszus ne vedd a szívedre, hát csak mondtam"


Körülöttem mindenki megőrült, vagy tényleg én vagyok sértődékeny és hülye?

Objektív válaszokat kérnék... Köszi:)


2010. nov. 3. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a hangsúlyodban lehet valami, amire ezt hiszik. Leírva ez nem jön át.
2010. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet olyan hangnemben mondod, csak te nem veszed észre. esetleg ne ismételd el a mondatot, értem ezalatt pl. hogy oké, akkor nemcsinálom, csak annyit mondj, hogy rendben.
2010. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a hangsúly is számít..ha úgy mondod h jolvan oké értem olyan hangon h mindjárt bőgsz-lehet hogy azért mondják.


amúgy meg vannak ilyen hülye emberek ne törődj velük.-.-

2010. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na én is ilyen vagyok...bár én sértődékeny is.:D

De van hogy én is teljesen higgadtan közlöm, semmi sértődéssel hogy "oké akkor nem"..vagy közlöm a véleményem, tényszerűen és egyszerűen, és azt hiszik hogy teljesen be vagyok sértődve, és a szívemre vettem.

Téged is csak félreértenek.:)

2010. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, de irtam is, hogy higgadtan válaszolok, még véletlenül sem emelem a hangom vagy nyávogok.

lehet, hogy pont ez idegesíti a környezetemet?

azt hiszik direkt mondom higgadtan?

néha kezdem azt hinni, hogy mindenki meghülyült, csak én vagyok radiátor....

2010. nov. 3. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj. Főleg lányok mondják? Én azt bírom, amikor elmondják a véleményüket, aztán én is az enyémet és ők annyit mondanak, hogy: Jólvan, nyugi már! - és felba.sztam az agyam. :) Vannak ilyen hisztis libák, akik magukból indulnak ki.
2010. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyanús lehet, hogy szolgalelkűen rögtön átveszed mások véleményét. Nem baj, nekem tetszik, köszönöm a tanácsot, de vállalom a kockázatot...
2010. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elég érzékeny vagyok,és mivel ezt a környeztem tudja is rólam,mert nagyon észre lehet venni,már akkor is sajnálnak meg vigasztalgatnak,ha poénból visszafelelek valamit.Szóval lehet,hogy a belső érzéknységedből indulnak ki,és amikor tényleg tök nyugodt vagy,akkor is azt gondolják,hogy nem.Hagyd a fenébe,gondoljanak azt,amit akarnak!
2010. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!