Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám ?

Miért ilyen az anyám ?

Figyelt kérdés

Jelenleg a férjemmel élek. Van egy majdnem 1 éves babánk, előtte anyumnál laktam ahol csak a húgom el már otthon(ő 24 éves külföldön dolgozik néha haza jár). Anyám nyugdíjas , mikor otthon laktam nem dolgozott,mindig adtam neki pénzt,vettem ételt ugyanúgy én is, folyamatosan dolgoztam. Amióta el költöztem és a férjemmel élek, azóta ugye nem olyan gyakran adok neki pénzt mint előtte (itt a gyermekem,nem tudok úgy segíteni neki mint előtte). De persze ha kér valamit adok és mindig segítettem. Egyszer volt hogy be sokkoltam és tényleg nem is volt úgy félre tett pénzem és nem adtam neki, azóta nem jön az unokája hoz sem. Csak ha kérem! Pedig itt dolgozik ahol mi lakunk és itt is száll le minden nap a busszal ahol lakunk szinte a ház előtt van a buszmegálló. Sosem jön be egy percre sem.

5 hónapja dolgozik 6 órában sajnos többet nem bír. Mindig én írok én küldök a gyerekről videót képet, ő azóta nem is kéri....egyszer mondtuk vigyázzon rá,azzal jött a férjem anyja hol van ? (Ő szokott jönni minden nap az unokájához)

De az anyám...csak akkor ha szüksége lenne valamire. Anyámmal beszélni nem lehet erről...nem is akar hónapok óta próbálkozom.. szerintetek érdemes még? Nekem szaladni utána hogy jöjjön az unokájához meg persze hozzánk? 😞


szept. 5. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el. Csak a pénz érdekli amit kap tőled. Tudom hogy fájdalmas és rosszul esik de hagyd a fenébe
szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azóta áll fent, amióta visszament dolgozni?

Lehet leterheli a munka nagyon és kevésbé tud jönni-menni, mint azelőtt.

szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, ez a munkája előtt is így volt. Minden nap itt száll le a buszról. Hazafelé is van egy fél órája akkor sem jön be.


(Egyszer jött be munka utan mert itt volt a húgom nálunk és együtt mentek haza)

szept. 5. 10:13
 4/4 anonim válasza:
100%

Most nyers leszek, de őszinte!

Az anyád nem téged szeret, csak a pénzed kell neki, és a hugod is csak addig fog. Gondolom, ha kint dolgozik visz haza is, ezért mosolyog rá szépen! Szánalmas.... De tudnod kell, ez nem a te hibád! Az én anyám is ilyen, semmi sem számított soha, csak az a K....a pénz. Mindegy volt, min mentem keresztül mellette. Most 28 éves vagyok, és pszichológushoz járok miatta. Légy erős, és bátor, nincs szükséged ilyen emberekre, a kicsid, a családod a legfontosabb!

szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!