Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Novák vezetéknév mellé milyen...

Novák vezetéknév mellé milyen lány név illene, ami kicsit különlegesebb és nem olyan felkapott jelenleg?

Figyelt kérdés
aug. 14. 20:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
76%
Én magánhangzóval kezdődőt választanék, azokkal jobban hangzik. Illetve az is kérdés, hol lesz anyakönyvezve?
aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%
Éva, Tímea, Eszter
aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
78%
Lili, Laura, de itt feljebb írták, Eszter, Tímea és Éva, szerintem mind szép nevek
aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nekünk eddig az Emma és Alíz/Aliz név tetszik.

Olyan névben nem gondolkozunk, ami tipikus magyar, mint pl az Eszter, hiába szép név, vagy mondjuk Zsófi, tehát a lényeg, h külföldön is ki tudják ejteni a nevét.

Nekem nagyon tetszik a Naomi vagy Natali/Nataly, de férjem nem akarja egyiket sem.

aug. 14. 21:19
 15/40 anonim ***** válasza:
17%
Laci
aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Andrea
aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Mojjo ***** válasza:
78%
@4 és @5: Az megvan, hogy a Katalin egy szép női név, és nem egyetlen konkrét személyt jelöl?
aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Metionin ***** válasza:
59%
Novák Titanilla volt az első, ami eszembe jutott, nem tudom miért. De hosszabb, mássalhangzóval kezdődő, dallamos nevek illenek hozzá szerintem, Heléna, Valéria, Hajnalka, Viola, Bettina, Felícia. De hasonló hangzásban a rövidebb Lilla, Hanna is jól hangzik.
aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
77%

Novák Ramóna

Novák Andrea

Novák Viktória

Novák Vivien

Novák Léna


Nekem ezek jutottak most eszembe. De van még több száz név.

aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%
Emilía
aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!