Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem a nagy Ő-vel házasodt...

Akik nem a nagy Ő-vel házasodtak össze, azért tették mert meg volt a nagy szerelem de elvesztették valamiért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 22:44
1 2
 1/15 nagyviri ***** válasza:
62%
Én nem a nagy Ő-höz mentem férjhez. 7 évig voltunk együtt, aztán kiderült, hogy megcsalt. A férjemet is szeretem, de nem ő lett a nagy szerelem az életemben. Szerintem ilyet csak egy ember iránt érez az ember életében. Viszont a páromban tudom, hogy teljesen megbízhatok, és ez most már többet ér számomra minden nagy lángoló érzésnél. A nagy lángolás pár év után általában kialszik, vagy kisebb lánggal ég tovább, de ha nincs bizalom, szeretet és tisztelet a párod iránt, akkor nem sokat ér az egész.
2010. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Én sem a nagyőmhöz mentem férjhez, mert engem is megcsalt és nem tudtam megbocsájtani. Másodjára már olyan választottam, aki odáig volt értem ő a férjem, én nem szerettem bele, már egy nagyszerelem után nem is lehet soha ugyanazzal a tűzzel, és boldogan élünk. Rajong értem, én meg csak szeretem emberileg, de nincs az a tűz részemről. A nagyszerelem 10 évig tartott és sokkal idősebb volt. ALig tudtam otthagyni, annyit könyörgött, de otthagytam. Egy életre.
2010. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Én először féjhezmentem, tudtam, hogy nem a nagy ő-höz, el is váltunk. És most 10 évvel a válásom után találtam meg az igazit!!! :))
2010. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Anyu nem a nagy Ő-höz ment, és boldogtalan apám mellett, amit meg is értek, ahogy apám bánik vele, anyu idegileg ki van merülve, de nem mer lépni, mert nem keres jól. Lehet, hogy a nagy Ő mellett se lenne boldog, mert az meg szélhámoskodott fiatalon és anyu nem tudott benne bízni, de egész életében emlegeti.

Én ezt a hibát nem fogom elkövetni, ha nem lehet az, akihez tartozom, akkor inkább senki, de nem akarok úgy járni, mint anyu.

2010. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

"Rajong értem, én meg csak szeretem emberileg, de nincs az a tűz részemről."


Azért elég szánalmas az az elv, hogy ha nincs ló, jó a szamár is...


A férjed legalább tud róla, hogy sosem voltál belé szerelmes?

2010. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én a "Nagy Őmhöz" mentem hozzá, ha hinnék abban, hogy ilyen létezik. Anyámnak viszont apám nem a "Nagy Ő" volt, egyszerűen csak egy lehetőség arra, hogy minél hamarabb megpattanjon otthonról. Miután véletlenül terhes lett velem, a faluban pedig szégyennek számított, ha valaki lányanyaként szül (nem tegnap esett meg a történet), gyorsan hozzáment az apámhoz. A házasság azonban amilyen hamar jött, olyan gyorsan ment is, anyám pedig a válása után egy évvel találta meg azt az embert, akivel tényleg holtomiglan-holtodiglan örök szerelembe esett. Össze is akartak házasodni az illetővel, de a vőlegény az esküvő előtt két hónappal meghalt... Anyám azóta sem heverte ki az egészet, minden kapcsolatában az elhunyt szerelmét kereste, de ugyanakor tudta jól, hogy olyat még egyszer nem talál, mint ő volt. Sajnos csak négy boldog év jutott nekik együtt... Azóta anyám nem volt férjnél, nem is fog férjhez menni soha többé.
2010. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

..ez annyira furcsa, hogy felnőtt emberek ilyesfajta kompromisszumokat kötnek, és az is, hogy nincsenek vele tisztában hogy a szerelem nem szeretetté "enyhül" hanem csak megváltozik (szerelem marad, a szerelem a kizárólagosság érzése, hiszen a férjedet soha nem szereted ugyanúgy mint a családtagjaidat avgy barátaidat,...ha igen, ott már baj van...), van oka, mégpedig azért, mert rózsaszín ködben nem tudnánk dolgozni, ellátni a feladatainkat...


de az nem szeretet és tisztelet, hanem szerelem, csak a rózsaszín köd nélkül... ha nem térdremegős, ha nem ő a legszebb / legokosabb / legjobb ember a számodra, akkor nem kellett volna elrontani az életét azzal, hogy feleségül mentek hozzá, hiszen találhatott volna valakit , aki szerelemmel viszontszereti...


aki megcsal, az semmiképpen nem lehet a nagy ő, hiszen a nagy ő, gondolom, az a férfi, aki kölcsönösen viszontszeret és ugyanolyan vagy hasonló elvárásai vannak egy kapcsolatban, mint mi, illetve hasonló intenzitással szeret...


28/N

2010. nov. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a nagy Ő-ben.
2010. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Én nem a nagy Ő-höz mentem férjhez, mert találkoztam a későbbi férjemmel. Hamar rájöttem, h ő nem az igazi, de hozzá mentem anyagi előnyök miatt. Aztán a 2 házassági évfordulónk előtt nem sokkal meghalt, 30 évesen. Egyedül maradtam, és a nagy Ő karjaiban kötöttem ki. Soha egy szóval nem bántott meg, h egy másik pasi miatt otthagytam.


Most ő a férjem, a gyerekeim apja, az életem.

Azt mondta, h én vagyok az életében az aki lelkileg a legmélyebbre és legmagasabbra röpítettem, boldog h mindezeket velem, miattam élhette meg.

2010. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lesújtó hallani a válaszokat, de ilyen a való világ

23f

2010. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!