Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ez,...

Szerintetek mit jelent ez, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

lehet hogy nem ez a témakör a megfelelő,de itt értelmes válaszokat kaphatok.


ma találtam egy kis műanyag üveget amire rá volt írva anyósom neve meg hogy vizelet minta és hogy HIV pozitív.


most ez mi?gondolom volt vizsgálaton,de akkor az üvegre miért van ráírva hogy pozitív?


rákérdezzek ha hazaér vagy várjam meg a férjem és mutassam meg neki és ő kérdezzen rá?

szerintem ha pozitív akkor ez olyan dolog amit muszáj volna megosztania velünk mivel egy fedél alatt élünk és pláne mert van egy alig 2 éves lányunk.


mit tegyek?


2010. okt. 31. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég regisztráltam erre az oldalra,a 26 éves Hív pozitív lány miatt. Én is Hív pozitív vagyok(az anyám egy drogos k.urva volt),én már betegen születtem. Azt gondoltam végre lesz vki akivel beszélgethetek,kiderült kamu az egész. Már nem tudom eldönteni mikor olvasom itt a sztorikat a Hív-vel kapcsolatban h ki mikor hazudik.


De erről a történetről el tudom dönteni,és ki is mondom h kamu. SEHOL nem adják oda a mintát h vidd haza és őrizgesd :S


Ám h jóhiszemű is legyek,felvetem az ötletet miszerint anyósodnak vizeletet kell vinni vmilyen vizsgálatra(bár manapság már ugy van h ha kell vizelet mintát akkor ott helyben a kezedbe nyomnak egy tégelyt,és mondják ha tele töltötte hozza vissza),és azért irta rá h ne nyuljon senki hozzá.


Ha pedig te vagy a "Hívfruska" akkor közlöm h marhára nem vagy vicces! Te el sem tudod képzelni h milyen életem van nekem,senki nem ért meg és senkivel nem tudok beszélni a betegségemről,te meg azt hiszed h ez egy játék.

2010. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
*16 éves
2010. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nem kamu és nem én vagyok az a buta hivfruska.ő engem is idegesít!


nem a mintát találtam meg hanem csak az üveget.

már én is arra gondoltam hogy ő vitt vizeletet valamilyen vizsgálatra és direkt írta rá hogy pozitív,hogy tudja aki nézi a vizeletet.azt hittem hogy ez lehet valami előírás a pozitívaknál hogy rá kell írni illetve közölni kell.

2010. okt. 31. 11:04
 14/19 anonim ***** válasza:
de azért irjál hogy mi van jó?
2010. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10:51 én sziívesen beszélek veled :)

19/L

2010. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

mindenféleképpen megírom hogy mi lesz!


hazajön a férjem és "véletlenül" pont előtte fogom megtalálni.

remélem fog beszélni vele!

2010. okt. 31. 11:18
 17/19 A kérdező kommentje:

megkérdezte a párom és azt mondta nevetve hogy a barátai szórakoztak vele.


erre csak azt tudom mondani hogy elég idióta barátai vannak!és ha ő ezt viccesnek tartja akkor........

2010. nov. 1. 07:11
 18/19 anonim ***** válasza:
omg oO
2010. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Unatkozol nagyon, látom...
2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!