Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan menjek abortuszra ha...

Hogyan menjek abortuszra ha nem szeretném meghallgatni a szívhangját?

Figyelt kérdés
Elvileg van valami törvény hogy meg kell hallgatnom a baba szívhangját előtte.. szerintem ez kegyetlen. Én mindig is szerettem volna gyereket, csak anyagilag nem állok úgy és a férjem rábeszélt hogy ez legyen sajnos. De nem szeretném meghallgatni a szívhangját mert összeomlanék.. mit tegyek?

jún. 18. 20:20
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
És államaiban hogy kell időpontot kérni erre? Az orvosomnak nem mertem elmondani hogy abortusz lesz, semmit sem tudok róla. Magán orvoshoz akartam menni mert ott talán nem kell meghallgatni a szívhangájt de a férjem rámförmedt hogy erre ő nem ad pénzt.
jún. 18. 20:23
 2/44 anonim ***** válasza:
25%
Menj el bécsbe és kérj abortusz tablettát vagy abortuszt ott
jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után én elválnék!
jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen férjnek én se vállalnék gyereket. Keress valami normális pasit
jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Kitartast kivanok kerdezo!

jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
49%

Én a helyedben válni mennék nem abortuszra.

Ui. Jobb is hogy az a gyerek nem fog ilyen "apa" mellé születni. Pedig nem vagyok abortusz párti.

De szerintem erössen gondolkodj el azon hogy valójában milyen is a kapcsolatotok és hogy hogy bánik veled!

Minden jót és kitartást kívánok.

Illetve még annyi hogy mindenképp magánba kell valószínűleg menned majd mivel a legtöbb államiban a nőgyógyászatra több hét vagy akár hónap a várakozási idő jelenleg én terhesség megállapításra a 11. hétre kaptam időpontot szóval ha nem akarsz kifutni az időből minnél előbb keress orvost ahol közlöd a terveidet mert még a védőnövel is kell konzultáció illetve a családsegítővel is kell pár alkalommal találkozni (gondolkodási idő) és az is megvan szabva hogy a kettő alkalom között mennyi időnek kell eltelnie. Illetve még azt sem értem hogy a saját orvosodnak ezt miért nem említetted hogy mik a terveid? Lehet ez miatt most ki is futsz az időből (12hétig lehet elvetetni)

Hány hetes vagy egyébként?

jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
96%

6-os, surgos esetben fogadni fogjak allamiban is, meg kell mondani mar az idopontkeresnel is, hogy surgos.


A csaladvedelmiseknel 3 napnak kell eltelnie a 2 latogatas kozott. A 12. hetig el lehet vetetni, hacsak nem a kerdezo mar most 10 hetes, bele fog ferni az idobe, nem kell itt remisztgetni.

jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
14%
Az a megoldás nem játszik hogy megszülöd és árvaházba adod? Mert ha később a sorod jobbra fordul, akkor még lehet visszaút. Ha viszont az abortuszt választod akkor nem. Ne engedd hogy emiatt kimúljon egy élet. Az a kis embrió semmiről sem tehet. Gondold ezt meg. Szerinted jobban megéri elvenni az életét mint tehetősebb szülőknek adni?
jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
79%
8 as... es majd te eteted es ruhaztatod ? 🤔🙄
jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
90%
A gyerekkel jobban járnál, mint a férjeddel.
jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!