Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor veszi már észre magát,...

Mikor veszi már észre magát, és hagy békét nekünk? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A történet.A férjem 23 évi házasság után megcsalt egy fiatal nővel,akinek élettársa és 2 gyereke van.Iszonyúan fájt,és elküldtem,10 napig egy haverjánál élt. Majd megbeszéltük a dolgokat,és visszafogadtam,azzal a feltétellel,hogy szakít a nővel. de a nő nem akarja felfogni ,hogy vége.A myVipen hirdeti a bemutatkozásánál,hogy imádja az életet a férjem mellet,szereti stb. Pár nappal ezelőtt új képeket töltöttem fel,amin ketten vagyunk a férjemmel.Erre ma már odaírta a bemutatkozásához,hogy fantasztikus pillanatokat élt át titokban a férjemmel tegnap,és imádlak picim...

Azzal etetett minket,hogy terhes,majd,hogy elvetélt...Szerintem őrült ez a nő. hogy lehetne észre téríteni,mit tehetünk? Mi 42,43 évesek vagyunk,ő 26 a párja 27.


2010. okt. 30. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én úgy látom, téged akar elvadítani a férjedtől, ne vedd fel a hülyeségeket amiket myvipre ír... egyszerűen nézzetek keresztül rajta. ha nem adja fel, akkor neked is szemétkedni kell kezdeni, esetleg az élettársánál, vagy a gyerekeinél kéne megfogni... bár én a gyerekeit nem terrorizálnám, mert nem tehetnek róla hogy egy ilyen elmebeteg pics.a az anyjuk
2010. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Akkor fogja abba hagyni,ha látja, hogy nem tud beférkőzni az életetekbe, a fejedbe sem.

Hagyd a myvipet, iwiwet, facebookot, ne tölts fel, ne változtass, ne érdekeljen téged, hogy ő mit csinál. Ha nem lát mozgást, amire reagálhat, abba fogja hagyni.

Szerintem is beteg, de ez a legjobb fegyver (tapasztalat).

Hajrá! Ha ügyesek vagytok ez csak megerősíti a kapcsolatotokat!

2010. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!


Mégis mit foglalkozol egy ilyen idiótával? Á, esélytelen! Én nem venném a fáradságot rá.

Mennyire égő ahogy viselkedik, lejáratja magát.


Hidd el, semmi dolgod az égegyadta világon, mint kivárni, míg megunja. Amúgy engem még szórakoztatna is, hogy ennyira topa!

2010. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos ,engem nem szórakoztat,mert nagyon nehéz időszakon vagyok túl...Megcsalás feldolgozása,kétségek, megbocsátás,bizalom megadása stb.és most meg ez a ribanc gondoskodik róla ,nehogy nyugodtan éljünk...:(
2010. okt. 30. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Na én pontosan az utolsó kommented alapján mondom azt, hogy nem tudnék róla tudomást se venni. Tuti fix, hogy lépnék valamit. Ha találsz valami jó fotót róla beajánlhatnád a napiszarra. Jó, tudom gyerekes dolog, de megcsapkodni csak nem csapkodhatod meg.
2010. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyszerű!!!!:D

Szépen nyomtasd ki a mywip képet s aláírásait amit a a lányka amit felrak majd küld el a párjának. Jókat fognak aznap beszélgetni.(freemailen meg postán is). Itt már nem te rombolod le az ő családját mivel ő lépett ki belőle, tudta milyen következményekkel járhat.

2010. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A párja látja,és nem zavarja,mert letett róla,hogy rendbetegyék ők is a kapcsolatukat....Vagy nem tudom miért de őt nem idegesíti ezek szerint.Pedig én már a helyében jól megruháztam ,vagy otthagytam volna,de ő tudja...
2010. okt. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!