Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről én tehetek (? )

Erről én tehetek (? )

Figyelt kérdés

anyósom vett egy házat én és a párom költöztünk be. de a jelzálogot nem tudja anyós fizetni és azt mondta hogy mi fizessük de nekünk se megy. anyós és a párom engem okol azért nem nincs munkahelyem. de minden erőnöm vagyok hogy legyen valami meló.

ez az én hibám. ?


2010. okt. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ezért téged hibáztatnak akkor költözzél haza. amúgy is tudta h mivel jár ha megvesz egy házat.
2010. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

el kel adni a házat.

Lényegtelen, ki mit hogyan döntött rosszul vagy jól, de ez így nem mehet. Vagy el kell adni aházat, vagy bérlőt kell keresnetek.Mégpedig sürgősen. Ez a helyzet tarthatatlan, ettől ideges mindenki. Mielőbb meg kell oldani, és akkor téged se fog senki semmiér thibáztatni. Üljetek le, beszéljétek meg, mi legyen. Ha a bevételt munkabérrel nem lehet holnaptól növelni, akkor más megoldást kell keresni.Olyat, ami a leghamarabb eredményre visz. Először is le kell ülni, megbeszélni , mi legyen.- A terv, B terv.

Kedden be kell menni a bankba, halasztást, könnyítést vagy valamit kérni.Vagy jelezni legalább hogy szándékotokban áll fizetni, csak nehézségeitek vannak. Ha együtt működtök, a bank is megértőbb. Nem ti lesztek az elsők, aki ezzel oda fordul.

Aztán ki kell adni bérbe, vagy egy részét. el kell menni az önkormányzathoz lakhatási támogatásért. Égő nem égő.

Keresni kell alkalmi minkát. Kitenni cédulákat. Minden ismerősnek elmondani, hoyg munkát keresel, Mindnek a távoliaknak is. Muszáj törődnöd ezzel, ott laksz a te családod gondja. Nem tehetsz úgy mintha téged nem érintene. Örülj hoyg van hol lakni, és keresd teljes erőddel és a többiekkel egyöütt a megoldást!Sürgős. Mert elviszik a házat felőletek, de fönnmarad annyi kölcsön, hoyg életetek végéig nyöghetitek., Anyósod nem magának vette fel, hanem helyettetek.

2010. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyósod nevén van, de te fizesd...?

Ha neadjisten elváltok meg kifizetted anyósod házát..?


Nem a te hibád.

2010. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyósod vette fel a jelzacit, ő is fizesse.
2010. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen válaszok ezek? Felveszi neked saját nevére- hogy nektek legyen hol lakni- ti meg a szarban hagyjátok??? !! Gondolom, nem neki volt szüksége a házra. Talán legjobb lenne eladni, ha ennyire nem tudjhátok értékelni- visszafizetni a kölcsönt, aztán ti megoldjátok saját erőbőll a lakhatást, s úgy nem lessz senekinek elviselhetetlen teher. Anyósod ebbe belerokkan, ha most a kölcsönt ráhagyjátok, de a házban meg elterpeszkedtek, Vagy adja ki, sa kkor a bérlő fizeti úgymond a hitelt, ti meg kerestek valami olcsóbb megoldást, esetleg kimentek külföldre és tudtok küldeni haza pénzt. Gondolom, nem passzióból vett fel hitelt. Remélem, csak a ti házatokra, a magáéra nem. Ez a hitel mekkora tönkretétel!!!Felveszi értetek, s ezzel el is intézte magát.
2010. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!