Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mért van?

Szerintetek ez mért van?

Figyelt kérdés
anyám nagyon ellenem van és növérem ellen,bármit is csinálunk nem jo,mi nem dolgozunk,ezért mi fözünk,takaritunk,tanitsuk két öcsénket és a többi otthoni munkát.ha haza jön munkábol semmit nem kel csinálnia,ezért elmegy a barátnöihez.már pár honapja igy megy,nem ez zavar,hanem az,h engem meg növéremet lemond mindenek.és csak akkor van velünk joba,ha pénzünk van.szerintünk csak kihasznál,szerintetek?
2010. okt. 27. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Már bocs de hány évesek vagytok? Se munka, se suli? Mert akkor valsz már marhára unhatja hogy mindkettőtöket neki kell eltartania...
2010. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem járnak suliba?
2010. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én 22,növérem 24.növéremnek 3honapja nincs munkája,én májustol nem dolgozok,egészségügyi okokbol.nem tart el,mert mindketten kapunk segélyt,azon kivül mindenbe besegitünk neki.amiota dolgoztunk ö azota nem vett a 2öcsémnek még egy zoknit se.tudod,ha látnád máshogy látnád.most is össze vesztem vele,mert a 15éves öcsémnek azt kiabálta,h megfujtogassa,meg hasonlokat.nem tudom mit lehetne csinálni.
2010. okt. 27. 21:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"megfujtogassa"


minden világos.

2010. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
utolsónál a pont, én is erre szerettem volna utalni, de nem sikerült kulturáltan, ezért inkább el sem küldtem a választ :D
2010. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkárhonan nézük 4 embert kell eltartania, bocsi de a segélyetek nem lehet nagy segítség, anyagilag így nagyon nehéz nem csoda ha kiborult.

Az lenne a legjobb ha te és a nővéred élné az életét elköltöznétek, dolgoznátok és ti támogatnátok a 2 gyereket egyedül nevelő anyukát nem ő a felnött lányait.

2010. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
hehe, utolsó milyen igaz:D
2010. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

"megfujtogassa"


minden világos.



XDXD na ja

2010. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
költözünk el?és még mi segitsük öket?már bocsi,de milyen munkát keresünk magunknak,h magunkat is meg öket is?ez nem csak egy nap,h igy kiborul,hanem mindig.és ha csak nem nekem tünik föl,hanem mind három testvéremnek is,akkor gondolom nem mi lehetünk a hibásak.ja és azt nem irtam oda,h mi fözünk és mi is szerezzük be a hozzá valokat.ha meg véletlenül nem fözünk,akkor neki áll följebb.
2010. okt. 27. 21:47
 10/13 A kérdező kommentje:
meg az is,h a növérem tele van kölcsönökkel,miatta,mert volt ugy,h adtunk neki pénzt,ö meg nem mondta meg,h nem fizette be a villanyt több honapig,de nem csak villanyt,hanem a gázt meg semmit se.akkor mire adjak neki pénzt?
2010. okt. 27. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!