Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyummal mostanaban mindig...

Anyummal mostanaban mindig veszekedunk. Mit tegyek? . Tobbi lent.

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok es ha elkezdunk beszelgetni minden masodik szava az hogy "ne pofazz" vagy "ne bolcselkedj". Beszeltem errol masnak is, es mondta hogy ugye kamasz vagyok es ilyenkor mindenki ilyen..probalok nem 'pofazni' de van hogy csak veletlenul mondom ki..vagy megszokasbol...mit tegyek? en probalkozok, sokszor engedek neki, hagyom hogy igaza legyen, de ugyis en vagyok a hibas...
2010. okt. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem azon akadt meg a szemem, hogy anyád ilyeneket mondd neked. Nekem sose mondták itthon, hogy ne pofázzak... nemtudom mit csinálj, lehet csöndbe kéne maradnod, vagy mikor ezt mondja, hogy ne pofázz, akkor szépen arrébb menni.
2010. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez el fog múlni. Mármint a feszültséged. Mindenki (de a többség biztos) így érez 13 évesen.

Ha nagyon zavar, mond el neki szépen, hogy ez nem esik jól neked, és beszéljen egy kicsit kedvesebben veled, akkor te is tisztelettudóbb leszel.

2010. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó, azért van amikor én is tullépem a határokat, probalok rendesen beszélni...a haverokkal szoktunk hülyülni, beszólunk egymásnak meg ilyensmi, lehet hogy azért van mikor véletlenül mondom...és köszi a válaszokat..de még várom azért..
2010. okt. 27. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!