Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek feleségem 30-ik...

Mit vegyek feleségem 30-ik szülinapjára?

Figyelt kérdés
Ami kilőve: Órát tavaly Karácsonyra kapott,telefonját is nemrég kapta,ékszereket nem nagyon hord az sztem nem kell neki. Valami ötlet ? Segítsetek légyszi már csak 1 hetem maradt!!
2010. okt. 25. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szülinapi buli...azért csak kerek,ne egy sablonajándékkal lepd már meg...legyen emlék...aztán venni is lehet valamit persze
2010. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Masszázs, kozmetikai bérlet. Wellness hétvége. Meglepetés otthoni vacsora, sok rózsával feldíszített szobában. Táncest. Szinház, mozi. Komolyabb kávéfőző (én egyszer ezt kaptam, imádom!). Egy általa kinézett ruhadarab. Egy gyűrű. Egy feleség. Bár csak 22 vagyok még.
2010. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Mégis milyen témakörben gondolkodsz? Mert akkor szívesen segítek! Ha babátok van már, egyértelműen valami olyasmit, ami kikapcsolódásról és a nőiességéről szól.
2010. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el valahová! Foglalj le 1-2 éjszakára szállást valami szép helyen!
2010. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondj egy árat és megoldjuk:)
2010. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire szoktad meglepni vacsorával. Én pl. a 10. házassági évfordulónkra egy fehérarany-gyűrűt kaptam, de sokkal jobban örültem a férjem által készített marhahússzeletes-zöldségköretes-gyertyafényes vacsorának aznap, mint a gyűrűnek. Hidd el, az apróságok sokkal nagyobb örömet okoznak. Olyasmi, amit nem sűrűn teszel meg nap mint nap... Reméelem, segítettem.
2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát... írj egy kicsit a feleségedről (mit szeret, mi érdekli, hobbija van -e), és hogy mekkora összegben gondolkodjunk! De a többiek jókat írtak.
2010. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Esetleg könyv? Én imádok könyvet kapni és csak 9 évvel vagyok fiatalabb a feleségednél :)

Vagy mondd neki, hogy babát szeretnél, ha esetleg aktuális téma lenne, biztos elolvad :)

2010. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem:

Vidd el egy szállodába vagy 2napra, vacsi, pezsgő gyertyafény rózsaszirom.

Ajándék: mindennap legyen szeretet, béke szép szó ez mindennél többet ér.

2010. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vásárlási utalvány a kedvenc üzletébe?

Koncert vagy színházjegy?

2010. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!