Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hálás vagyok apukámnak,...

Nagyon hálás vagyok apukámnak, hogy mennyit segít nekem, de nem érzem úgy, hogy eléggé meghálálnám. Nem is tudom, hogy hogyan kell? vegyek neki valamit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 02:28
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy hálát kérne vagy várna el,önzetlen szeretetből teszi:) de mostmár nagy divat az apáknapja vegyél neki 1 üveg bort vagy amit szeret és köszönd meg a szeretetét a segítségét.De szerintem enélkül is kilehet mutatni a szülő felé a szeretetet akár szavakkal:)
2010. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt meg olyan nehéz/furcsa/szokatlan kimondani, hogy köszi apa a sok segítséget, meg szeretlek... pedig sztem tudja, mert szinte csak ő van nekem, és más apukák nem tennének meg ennyi mindent a gyerekükért. szóval érted...
2010. okt. 25. 04:00
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Egy szülőnek nem kell hálálkodni,nem szívességből teszi,még eljöhet az idő mikor szüksége lesz rád.Ez a természetes hogy így viszonyul hozzád,ez nem különleges bánásmód.

Egy férfinak szexel hálálnád meg,de apádnak nehogy felajánld magad,erkölcsileg aggályos,és a törvény is bünteti.

2010. okt. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor apám még élt,annak ellenére,h enyhén alkoholista volt,mindent megtett értem.De csak nagyon ritkán mondtam neki h szeretem,ez hiba volt. Igenis mond meg neki,h mennyire örülsz h segít és h mennyire szereted.

Mikor már fizetésem lett,mindig ugy fejeztem ki a hálámat,h vettem neki valamit,amit eldugtam a fiókjaiban és megtalálta. Utoljára olyan napelemes lámpákat vettem neki a hétvégi házba,nagyon boldog volt,de sajnos már csak 2 hónapig élvezhette.

2010. okt. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Legyel a baratja!"

Az En Fiam is feltette mar Nekem ezt a kerdest es nagyon jol esett.

A szereteteddel tudod meghalalni!

2010. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, öleld meg szorosan és mondd azt neki, hogy ő a világ legjobb apukája. Az én apám is hasonlóan jó ember, életemben egyszer láttam sírni - amikor ezt csináltam, de örömkönnyek voltak.

Ennél nagyobb hálát nem lehet egy szülő felé kimutatni, tárgyakkal semmiképp.

Próbáld ki, nagyon fog örülni neki!

2010. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az első vagyok soha nem szégyen kimondani azt a szót hogy szeretlek és ez természetes is mert így érzel,de sajnos igaz hogy nem lehet tudni ki meddig lesz velünk és nem szabad elfelejteni hogy akár mindennap az utolsó lehet ezért kell kimutatni az érzelmeinket!!Hogy utólag ne azon rágódjon az ember hogy nem emlékszem mikor mondtam neki hogy fontos nekem hogy szeretem lehet érezte de miért nem tudtam kimondani...
2010. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat, igazatok van! Igazából én is attól félek, hogy nem mondtam neki elégszer, hogy köszönöm, és h szeretem, kitudja mi fog történni, és attól annyira félek, hogy elveszítem, úristen még leírni is rossz.
2010. okt. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!