Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám és nevelőfaterom mindig...

Anyám és nevelőfaterom mindig veszekednek, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Anyámék elváltak pár éve és most 2 éve összejött azzal akivel most is van. Egy éve kezdte el a veszekedést azzal hogy mindig féltékenykedik, és ha anyám pl késik munka után 10 percet akkor már egyből számon kéri hogy merre volt és veszekszik vele, szidja (durván). Anyám minden egyes alkalommal azt mondja hogy most kidobja, de minden egyes alkalommal ki is békülnek, aztán 1-2 nap múlva kezdik elölről a veszekedést.


Már beszéltem anyámmal nagyon sokszor hogy dobja ki, de miután kibékülnek mindig őt pártolja -.-


Már nagyon zavar engemet is meg tesómat is, és tanácsot szeretnék kérni.


2010. okt. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom zavar..de nem a te dolgod.. anyádnak illetve nekik kell megoldani. Majd elköltözöl és nem zavar
2010. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
persze és fogadja el hogy ilyen a nevelőapja nem? ugyanúgy az o gondja is mert velük él. én azt tanácsolom hogy mindenképp beszélj anyuddal erről, mert ez igy nektek se lesz jó.remélem tudtam segíteni.puszi
2010. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy. Ha fiú akkor, mikor szídja anyádat egy irgalmatlan nagyot lekell neki vágni, hogy kussoljon, az majd helyre rakja a kis lelkét.
2010. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból azt mondanám, hogy Te semmit nem tehetsz,nem a te dolgod, max. említheted nekik, hogy Téged zavar a kiabálás - de a leírt helyzetre kénytelen vagyok azt mondani, hogy a bántalmazó kapcsolatok szoktak így kezdődni, az ilyen számonkéregetős típus előbb-utóbb sajnos üt is... És az is tipikus, hogy a bocsánatkérés után minden ugyanúgy folytatódik.

Ne legyen igazam - de küldd Anyukádat a www.nane.hu oldalra, nézze meg ott a szóróanyagokat a bántalmazó párkapcsolatról, figyeljen oda időben...

2010. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!