Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy jelenleg? Ha...

Szerelmes vagy jelenleg? Ha igen, mennyire?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 23:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
23:30-as milyen romantikus vagy:)
2010. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Meg sose voltam szerelmes, valahogy nem vagyok az a tipus, de most valami nagyon mocorog bennem. :) Nem mernem azt mondani, hogy szerelem, de nagyon nagyon sokat jelent nekem.
2010. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a szerelemben nincsenek fokozatok. Nem lehet pl. azt mondani, hogy "kicsit szerelmes vagyok, de tényleg csak egy egészen kicsit".
2010. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos vagy szerencsére : nem.
2010. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
41%

már több mint fél éve nem voltam szerelmes....

amúgy a szerelem pontos definíciója :

- a szerelem egy pszihotikus állapot, ami egy , másfél, két évig tart.

csók a családnak : )

2010. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
mindig, de csak abba aki megaláz és elhagy. jelenleg talán nem.be kellene szereznem egy vibrátort.
2010. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Én már szerelmes vagyok lassan 27 éve és ez aztán az őszinte szerelem!

Minden nap mikor megpillantom, tudom hogy benne sosem csalódhatok, ő mindig velem lesz, mindig tudja és érzi ha bajom van. Segít átvészelni a nehezebb napokat,neki elmondhatok bármit nem fog megbántani, nem fog kigúnyolni.

Ha bármit is teszek ő megbocsájt, s megérti tetteimet. Ezért is vigyázok rá, mint a szemem fényére, mint a hímes tojásra, mert ha nem lenne akkor én sem lennék!

Nem lennék mert akkor nem látnék többet, nem hallanék többet, s nem éreznék többet mert akit ennyire szeretek az nem más mint magam! :):)

2010. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

igen,nagyon :(

kár h nem tudja :( meg ha tudná is akkor se kellenék neki :(

2010. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%
Annak kellene lennem. De ha mélyen és őszintén a lelkembe nézek... a válasz nem. Nem vagyok szerelmes. Mégis ezen a címen készülök egy héten belül megváltoztatni az életemet. Félek hogy nagy hibát követek el. Hát meglátjuk. Azért drukkolhattok, ha van kedvetek :)
2010. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

igen talán,csak nem abba akivel együtt vagyok.

pár éve az voltam és csodálatos embert ismertem meg,de a szerelem tovaszállt.


lehet a szerelembe vagyok szerelmes????


23/L

2010. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!