Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 38éves férfinak tetszhet...

Egy 38éves férfinak tetszhet egy 95kg lány?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 15:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
Ez legalább egy korrekt, őszinte vélemény volt, nem a szokásos vakítás. Köszönjük! Felpontozlak.
2010. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy nem értem magunkat, csajok! Az igazság elferdítésével, a vígasztalással a kérdezőnek mennyivel lesz jobb? Semennyivel. Majd jön a csalódás, igaz, hogy itt 10 lányból 9 szerint nem számít a súly. És biztos vagyok benne, hogy ebből a 9 lányból valójában 8 pontosan tudja, hogy igenis számít (a kilencediknek meg mázlija volt, hogy túlsúlyosan is talált párt).

A kérdező sokkal többre menne, ha őszinték lennénk vele, mint ahogy az előző fiatalember tette, és azt mondanánk neki, hogy a saját érdekében változtasson az életmódján. Félreértés ne essék, nem a kérdésben szereplő pasi kedvéért, hanem a SAJÁT kedvéért, hogy könnyebben találjon társat, kevesebb csalódás érje... és nem utolsó sorban a saját egészsége kedvéért.

2010. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

En is felpontoztam, mert tetszett a poen:-)

Amugy kerdezo, miert ne tetszhetne?Nem a kortol fugg, hogyvalakinek milyen tipusu csaj jon be.

2010. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

elég fura egy kérdés..95kg-os de hány éves? 14? mert akkor tuttira nem...


54kg N

2010. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha az aránypár másik tagjában keresett érték aránylik az életkorhoz. Másodfokú egyenlet megoldóképtellel még talán ki lehetne számolni, de ahhoz kellene a pacák testsúlya is...
2010. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
A párom 37 éves, én 90 kiló körül vagyok. És igen, szeret:) Lehet hogy nem hiszitek el, mert szerintetek 50 kiló fölött dögöljön meg minden lány, de attól még így van. Boldogok vagyunk, eljegyzés, esküvő, gyerekek vannak a terveinkben. És nem érdekel, hogy 90 kiló vagyok, mert egy gyógyszer miatt szedtem fel kb. 20 kilót és enélkül a gyógyszer nélkül már nem élnék. Lehet lepontozni, nem érdekel.
2010. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a vonzalom nem kg és cm függő.
2010. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kor függő!
2010. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Én 114kg vagyok 172magas,és kb 80kilónak látszom,hatalmasak a melleim,.izmos vagyok és formás.....És igen ,tetszem a pasiknak,mert rajtam van mit fogni.Mindemellett hozzáteszem,hogy nem vagyok aszott-baszott ráncosarcú,pedig már 30múltam.Azt mondják,gyönyörűszép arcom van..és el is hiszem mert én is látom.....

Egyébként nem súllyfüggő hogy kinek ki tetszik..a jelenlegi párom egy hatalmas nagy mackó...előtte pedig csak jóformán vékony.izmosabb barátaim voltak...

2010. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hú, de le lettem pontozva! Pedig csak a kérdésre válaszoltam, ami úgy általában megegyezik a férfiak többségének a véleményével. Plusz még egy poént is elengedtem, de csak ketten értették. A többieket nem értem! A válaszokból úgy látom, hogy a jelenlévők többségét megérintette a kérdés, tehát "érdekeltek" a témában női oldalról. Én mindig azt hittem, hogy a teltebb hölgyeknek van humorérzékük, de rám cáfoltatok. Pedig a jó humorérzék nélkülözhetetlen vonzerő szerintem. No de sebaj, csak pontozzatok le nyugodtan, a tények attól még tények lesznek kedves hölgyeim!
2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!