Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Besavanyodott, megkeseredett...

Besavanyodott, megkeseredett nöként magányosan fogom leélni az életemet?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben, hogy miért gondolod így?
2010. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez csakis rajtad mulik.
2010. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi a férfiakat hajtja a szex utáni vágy rengeteget fognak még nálad próbálkozni, te is keresgélhetsz a férfi büszkeséget legyezgeti ha egy csaj megy oda hozzájuk.

Ne add fel próbálkoz.

2010. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem, talán.
2010. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatban élek.De nem vagyok boldog.Ha minden épp szuper és jó akkor Én is jó vagyok a Páromnak.Ha rossz passzban vagyok,mint ahogy most is akkor már nem vagyok jó.Épp abortuszra készülök.lelkileg totál ki avgyok és abszolút nincs mellettem.Sőt még belém rúg,és nem érti meg hogy egy kicsit érzékenyebb vagyok most és lehet nekem is rossz kedvem.Családom?Tesóim ha hónapokig nem találkozunk akkor se keresnek.Anyám szintén nem.Egyedül Apám talán.Barátaim egy sincs sose volt.Mindig csak csalódtam pedig ott segitettem nekik ahol csak tudtam,mind anyagilag mint minden hogy.Lányaim biztos szeretnek de Ök is inkább Apásak.És még egy munkahelyet se találok évek óta.

Egyedül vgayok a nagy világba és szivem szerint meghalnánk.

2010. okt. 17. 15:01
 6/16 A kérdező kommentje:
Keresek valakit?Undorodom már lassan a férfiaktól hisz sose szeretett egy se,mind csak kihasználta.De közben meg magamtól is undorordok hogy nem vagyok harminc éves de mi lett már most belölem.
2010. okt. 17. 15:03
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
nem vagyok abortuszellenes, de az abortuszról döntést hozni ilyen lelkiállapotban nem szabad, depressziós vagy, keress meg egy pszichológust
2010. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Most nem viccből, nem bántásból mondom, de szerintem fordulj szakemberhez, egy jó pszichológus segíthet. Az is fontos mióta érzed így magad? Amióta abortuszra kell menni, azóta törtek elő ezek az érzések vagy már korábban is? A pároddal tudsz beszélgetni? Mert nekem úgy tűnik, nincs igazán olyan akivel megbeszélhetnéd a gondjaidat, és ezek mind benned maradnak és felgyülemlenek. Pedig a párod a társad, neki kellene támogatnia, meghallgatnia. Az abortusz pedig biztosan szükséges, semmiképp nem szeretnéd megtartani? Csak arra gondolok, hogy nehogy pl.: a párod kényszerítsen bele ebbe... Szóval a lényeg a pároddal is kellene beszélni, hogy ez így nagyon nem jó és nem érzed így jól magad, és szakember!
2010. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
72%
Ha ennyire rossz az életed valóban, nem lehet hogy éppen az a baba tenne jóvá mindent ? Szerintem hullám völgyek mindenki életében vannak, kinek milyen mértékben... 30 se vagy akkor még előtted az élet és ne csinálj, mondj butaságokat. Pár év alatt minden megváltozhat, csak ne add fel!
2010. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Viszont ha depressziós, akkor abból nem fog csak úgy varázsütésre kigyógyulni.

És ha igazán értékelnéd (előttem) a gyerek életét, boldogságot szeretnél neki biztosítani, és nem pedig "antidepresszánsként", hogy na, vagy jobb kedvem lesz tőle vagy nem.

2010. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!