Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutáltam. Nem tudom hogy...

Megutáltam. Nem tudom hogy mit csináljak?!

Figyelt kérdés
szóval...Ma megyek a 7 éve nem látott unokatesómhoz,de nem nagyon tudom hogy merre kell mennem.Két napja könyörgök anyunak hogy jöjjön el velem, mert nekem ez fontos. de ő aztmondta hogy nem jön mert utálja őket. nekem ez nagyon rosszul esett, mert ők az egyetlen rokonaim akikkel tarthatnám a kapcsolatot( apu nincs velünk, vert minket stb..)nevelőapám van. volt egy csúnya veszekedésem anyuval 5 perce.. mondtam neki hogy nekem ez fontos lenne és ő sosincs ott a fontos eseményeken. egyre csak azt hajtotta hogy utálja őket meg biztos nem kiváncsiak rám ha eddig nem kerestek. én mondtam neki hogy énis utálok sokmindenkit bele értve a pasiját meg a rokonait. de mégis tűrnőm kell, megkéne lennie a kölcsönös tiszteletnek anya lánya közt. de aztmondta ha nem tetszik menjek vissza apuhoz. és ááá.. annyira elegem van...miért nem tud eljönni velem? neki fontosabb hogy a pasija vele legyen... tőle függ folyton.. nem bírom..mit csináljak?
2010. okt. 17. 10:35
 1/9 anonim válasza:
70%
miután anyud lenyugodott, ülj le vele beszélgetni (négy szem közt), mondd el, hogy nagyon szeretnéd őket látni, és mondd el nmeki, hogy ez neked milyen fontos! :) amugy hány éves vagy?
2010. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. mondtam neki hogy nagyon fontos nekem. de nem érti meg.:S
2010. okt. 17. 10:44
 3/9 A kérdező kommentje:
most is kint beszélget mintha semmi nem történt volna..
2010. okt. 17. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ne könyörögjél anyudnak,nincs telefonszàm,amin megbeszélhetnéd,hogy merre menjél?Anyukad ugy làtszik nem akar egy lépést sem tenni miattad és a rokonok miatt sem.Mégis mondd neki,hogy ha a rokonok nem keresték,akkor õ tegye meg a lépést feléjük.De ugy làtszik,hogy õ jól el van a pasijàval,és a te szomorusàgd nem igen érdekli.
2010. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy kölcsönösen utálják egymást ezért nem akar menni akkor meg is értem kínos lenne neki
2010. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem történt semmi miért utálhatnák egymást. de nekem jól esne ha kicsit velem is foglalkozna. látta hogy itt zokogok az ágyamon, berakta a szennnyest mosni és kiment. aztmondta ha olyan nagylányvagyok menjek egyedül.vayakár mehetek vissza apuhoz is...
2010. okt. 17. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Tobbet is olvasok a kerdesedben, nem csak azt hogy anyad nem akar menni az unokatestveredhez. Lehet hogy szegyelli magat valamiert. De az biztos, ami nagyon szomoru es tobb esetben megtortenik, mikor uj pasi jon a lathatarra, a gyerekek el vannak felejtve. A gyerekeknek kell elturni az uj pasit, akaratat, es anyjukat teljeen elvesztik. Ezen nem sokat tusz segiteni, csak ha egyszer Te is anya leszel, akkor tudod jova hagyni anyad hibajat. Egyebkent, kerdezz meg valakit hogy kell odaeljutni. Ne panaszold el hogy anyad nem akart jonni veled. Majd meglatod, megtudod, hogy miert nem kerestek eddig a rokonok. Lehet ennek valami melyebb csaladi oka.
2010. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítettetek:)

Oda mentem anyuhoz és mondta hogy elkisér de ne maradjunk sokáig. csak nem értem miért nem lehetett ezt a vita megelőzése érdekében elöbb mondani...

Talán azért nem szereti őket, mert apum édesanyjának a testvérének a fiai.. uh ez elég bonyolult.. de azért mégis csak.. unokatesrvéremékről van szó...

köszönöm mégegyszer!!

2010. okt. 17. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Szorossan a kérdésre válaszolva: [link]

A kereső mezőbe beírod: from:ahol te laksz, vagy ahonan indulsz. to: ahol a rokonok laknak, majd űtsz egy entert.


Ha budapesti vagy és gondolom bkvznál akkor pedig:

[link]

Ha nem napközben nézed, akkor eltérő / rosszabb alternativákat adhat, mert, hogy mindig az aktuális időpontban nézzi a leggyorsabb útvonalat. Ezzen úgy tudsz segíteni, hogy rákatintasz az 'Alternatívák' linkre, és ott a dátumnál beállítod, hogy mikor mennél, vagy pedig egy átlag hétköznap vagy hétvégét.


Anyukád viselkedését nem minősíteném inkább, mert kultúráltan már megtetteték ellőtem, durván meg nem akarom.


üdv,

Attila

2010. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!