Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit? Ha igen mit?

Tehetek valamit? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

Apám egyfolytában ordít. Hazajön a munkából, ordít...Valamit mindig kitalál...Van, hogy meg se merünk szólalni itthon. Van 2 öcsém, az egyik csak 8 éves. Leginkább őt féltem...Én még emlékszem, amikor kiskoromban apuval játszottam...Neki nem lesznek ilyen emlékei...Tehetek valamit, hogy az öcséim ne sérüljenek nagyon? Olyat is mondott már a kicsinek, hogy utálja...Hogy mondhat ilyet egy szülő? Mit csináljak?


16/L


2010. okt. 16. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyukaddal mi van?
2010. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyu rá szól ilyenkor apura, ő megtesz mindent, hogy nekünk minél jobb legyen, az is lehet, hogy el fognak válni, de anyu még nem biztos benne, hogy mit akar...
2010. okt. 16. 12:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és anyum is dolgozik, nem mindig van itthon, sokat vagyunk apuval négyen itthon.
2010. okt. 16. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta h utálja mert miatta vannak még együtt..pedig már külön menne apukád,valószinű van nője,anyukád meg tudja ,csak a pici miatt őrzik a látzsatot...Nálunk is igy volt meg közlekeő edények meg apámank volt pár érdekes húzása,3-9 éves koromig éltem ebben aztán anyu megunta...
2010. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Apu nem akar elválni..Volt már róla szó, de visszakönyörögte magát.
2010. okt. 16. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet, hogy csak faradt?lehet, hogy felidegesitik a munkahelyen, es rajtatok tolti ki a merget.Ez nem szep dolog, de ugysem tudsz mit csinalni, esetleg kedvesen kene viszonyulni hozza, amikor hazaer, megkerdezni, hogy ker-e egy csesze teat, vagy kavet, ilyesmi.Ha ez sem valik be, akkor jobb, ha kikerulitek.
2010. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, végülis lehet, hogy fáradt, csak tényleg mindig velünk ordít. Ez a teás/kávés ötlet tetszik, kipróbálom, ha hazajön. :)
2010. okt. 16. 12:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a tas/kaves otlet nem jo. Nem lehet egy csaladnak az "ur" hangulatat lesni allandoan. Nem lehet egy csaladnak ugy lepkedni, hogy a festett tojasok el ne torjenek. Egy csaladban alkalmazkodni kell mindenkinek, mindenkihez, de az apukara is ez vonatkozik. Nem biztos hogy noje van, de ugy altom elege van mindenbol, elege a felelosegbol, ami a csalad. persze, hogy visszasirta magat, hova menjen, kinek kell gyerekekkel, volt feleseggel, es mi van a lakassal. Ki szolgalna ki, mosna, fozne ra, elhallgatna az orditozasat. Anyadnak jol meg kell gondolni, atgondolni, hogy erdemes e neki es nektek igy elni, es ki tudja meg meddig. Apuka nem szereti a piat? Lehet hogy depresszios is. Na meg, a ferfiak is atmennek menopozon. Meg jobban hisztiznek mint a nok. Kedves Kerdezo, beszelgess testvereiddel, mondd nekik, hogy Te is, szuleitek is szeretik oket, apa csak ideges. Probald oket nyugtatni, ha lehet, elmenni veluk tobbszor, mikor csak apukad van otthon.
2010. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En azert irtam, mert lehet, hogyha kedvesen viszonyulnanak hozza, megenyhulne egy kicsit a helyzet.
2010. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére a piát nem szereti. Az igaz, hogy nem tudjuk mindig az ő kívánságát lesni...Köszönöm, beszélgetni fogok a tesóimmal, és el is viszem őket olyankor itthonról...
2010. okt. 16. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!