Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek nagyapámnak 80....

Mit vegyek nagyapámnak 80. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Szeret keresztrejtvényt fejteni, kertészkedni, főzni és sorozatokat nézni.

Keresztrejtvénykönyvet meg szakácskönyvet már kapott sokat.


2010. okt. 14. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én nagypapám szeretett nagyon sétálni, viszont bottal kellett már járjon.


Az én ajándékom 80 éves korára humoros volt: kapott egy új botot, amire egy kerékpárcsengőt szereltem Neki! :)


Nagyon-nagyon örült neki, mindenkinek tetszett az ajándék! :)


Persze ez akkor jó, ha a Te nagypapád is szeret sétálni mondjuk, van botja, és ilyen humoros felfogású, mint az én nagypapám volt!

2010. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mennyire irigyellek, hogy vehetsz a Papádnak ajándékot a 80.születésnapjára! Bárcsak én is vehetnék, de sajnos meghalt :(

Szerintem csinálj/csináltass neki egy nagy tortát, és szervezz ünnepséget, ha ez lehetséges. Nem kell nagy, ha nem akarsz, vagy fárasztó lenne neki, elég csak a szükebb család, esetleg néhány cimborája, annak biztos örülne. Ha kertészkedni szeret (akárcsak az én Papám szeretett), akkor biztos a virágokat is szereti. Vegyél neki szép kaspókat, cserepeket, amibe tavasszal beleültetheti a virágait, esetleg a kaspókat tedd személyessé valahogy, mondjuk fess rá. Kézmüvesboltban ellátnak tanáccsal, hogy mlyen festék-ecset stb jó erre, és ott sztem kaspó is lesz. Vagy vegyél neki madáretetöket, télen is lehet barátságos a kert, ha vannak madarak :)

26/L

2010. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

JA! Es bárhogy is ünneplitek a szülinapját, vedd fel az egészet videóra...

(Elözö voltam 26/L)

2010. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Viagrát :D
2010. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fizess elő neki valamilyen újságra. Pl.Kertészet Szőlészetre, én apukámnak keresztrejtvény újságra fizettem elő 1 évre + 1 torta, bor stb..
2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A mamám testvérének a férje nemrég volt 70 éves. A nővérem meg én (anyukám segítségével) verset írtunk neki, ami természetesen róla szólt, tele személyes dolgokkal, és néhány poén is volt benne. Nagyon meghatódott, azt mondta, ez volt élete eddigi legjobb ajándéka.

Persze lehet, hogy nem nagyon tudsz verset írni (ami nem baj, a miénk se a világirodalom remeke). Ezesetben süss neki valamit. Akár még egy fotóalbumot is összeállíthatsz. vagy ha már a számítógép világában élünk, csinálj diaösszeállítást. Scan-nelhetsz be fotókat, írhatsz hozzájuk pár sort, vagy kereshetsz idézetet, verset a neten. De ha szeret színházba járni, akármég egy színházjeggyel is meglepheted.

Igazából mindegy, mit adsz, a lényeg, hogy személyes legyen.

Remélem segítettem!

2010. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki digitális képkeretet és töls föl neki az egész családról képeket.
2010. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tölts
2010. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Koporsót XD
2010. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso te mekkora egy tusko vagy b@zmeg!
2010. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!