Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Miért éreztem...

Mi ez az érzés? Miért éreztem akkor ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy 1évvel idősebb srác a sulimba, aki az egyik srác o.társam bátyja.

és a bratyója mindig bámul engem amikor lát.

És ma kimentünk az udvarra és megláttam a srácot... és nemtudom már, hogy akkor-e mikor összeakadt a tekintetünk, vagy amikor csak megláttam, DE hatalmasat nyilallott a hasamba és végigborzongtam, annyira hogy éreztem hogy tetőtől-talpig átráz a hideg. Mindez kb 2mp lehetett. aztán amikor leesett mivan akkor elfordítottam a fejemet.

18éves vagyok. a srác19

De semmi esélyem, van barátnője:(


2010. okt. 12. 15:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
szóval MIÉRT NÉZHET????
2010. okt. 12. 16:13
 12/27 A kérdező kommentje:
alapból önbizalomhiányos vagyok:( szóval nemhiszem hogy bejönnék neki:(
2010. okt. 12. 16:14
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nevess rá,hátha lép...
2010. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, azert nez, mert tetszel neki.Az, hogy van baratnoje, nem jelenti azt, hogy mas csajok nem tetszenek neki.
2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hát nemtudom ha ennyire néz meg ilyenek akkor nemtudom mennyire szeretheti a bnőjét... ez már flörtölésnek számít.

és más csajokat nem bámul, figyeltem direkt

2010. okt. 12. 16:20
 16/27 anonim ***** válasza:
Hat, ha neked is bejon, akkor szerintem kezdemenyezz, pl mosolyogj ra, vagy ilyesmi.Beszeltetek mar amugy?Mert ha nem, akkor ra is koszonhetnel, vagy barmi.A lenyeg, hogy vagja le, h o is bejon neked.
2010. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

hát azt tuti tudja h az öccse osztálytársa vok. mert amikor 1x bejött órára akkor akadt meg rajta a szemem, ültem és megbámult.

nem beszéltünk még:)))

de nem ciki ráköszönni?:S nemtudom mit tegyek ugy tetszik

2010. okt. 12. 16:29
 18/27 anonim válasza:
52%
Hát kívánom hogy az legyen hogy tetszel neki, mert rossz oldala is lehet... nem hinnéd, de azok, akik mágiát használnak, vagy nem is feltétlen paranormális dolgokat, azok pont ilyen tüneteket produkálnak. A lényeg, hogyha foglalkozik valami ilyesmivel, kerüld el nagy ívben. :)
2010. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Fuu nekem is volt már ilyen érzésem.. Igazán borzongató de egyben jó is.. Hát bátorkodj egy kicsit! Csak nyerhetsz, ha mást nem akkor tapasztalatot.. :D
2010. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Jezusom, elozo:-) Te sem vagy paranoias:-)

Es mi lenne, ha bejelolned iwiwen, vagy ilyesmi?Amugy nem ciki rakoszonni egyaltalan.

2010. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!