Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbízható, kompetens temetkez...

Megbízható, kompetens temetkezési vállalkozó Kiskunhalason?

Figyelt kérdés

Egy temetést kellene megszerveznem külföldről, ezért olyan vállalkozót keresnék, aki minden elintéz a kéréseim alapján.

A neten nem sok infót találtam, részletesen semmi sincs meg, ezért keresek itt segítséget.

Hamvasztás lenne, és egy meglévő sírba kellene az urnát temetni, tehát nem igazán bonyolult dolog, de nem tudok állandóan odamenni, egy előzetes megbeszéléssel szeretném lerendezni az előkészületeket.

(Ez elvileg lehetséges, egy nagyobb városban tavaly így volt a temetése egy idős rokonnak, de a távolság miatt ez a vállalkozó nem jöhet szóba)

Minden segítséget előöre is köszönök.



2023. jún. 19. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a temetkezési vállalkozókat, mondd el, mit szeretnél, és meg tudják mondani, lehetséges-e.

Én beírtam Googleba, hogy "temetkezési vállalkozó Kiskunhalas", több találatot is kiadott.

2023. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, de nem veszik fel a telefont, emellett engem tapasztalatok érdekelnének.
2023. jún. 19. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De miért ne tudná elintézni? Mit ronthat el vajon, elbizonytalanítja a száztagú siratókórus hiánya, vagy mi? nem jól temeti el az elhunytat?
2023. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon "vicces" vagy, de szerintem ez nem az a téma, ahol ez helyénvaló lenne.

Nem intéz el semmit, ha mindent nekem kell, akkor nem nyertem vele semmit. Az említett másik válallkozónál ott voltam kb fél órát, ez alatt beszerezte a halotti anyakönyvi kivonatot, elintézte a meglévö sír felnyitásához szükséges engedélyeket, kiválaszottuk a megfelelö urnát, lefoglalta azt az idöpontot, ami megfelelö volt a családnak, a ravatalozót is, a dekorációt is rendeztük, a búcsúztatót mondó emberrel is összekötött, azaz nekem egyszer volt egy fél órás megbeszélés, utána meg maga a temetés. Ez nekem fontos, mert nem tudok több ezer Km-röl hetente MO-ra menni egy-egy papír miatt.

2023. jún. 19. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál érdeklődj, és adnak elérhetőségeket.
2023. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!