Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy nem...

Csak nekem furcsa, hogy nem kérdezte meg lehet e?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy pár cuccom (pl gáztűzhely, siesta kályha, gázpalac, konyhai üléssarok, asztal, tv, tv-s szekrény stb) a barátnőmnél van, mert olyan helyzetbe kerültem, hogy albérletbe kellett mennem.Elég kicsi, sokmindent nem tudtam oda vinni, mert nincs hely.Ő is és a fia is azt mondták, ott elfér.Pl a tv-s szekrényemet hasznélja is.De nem ez a gond.

Hanem.Tegnap beszéltünk, és mondja, hogy már biztos albérletbe mennek a fiával.Hogy miért enm részletezem, hosszú.Lezárják a házat.Kérdezi, hogy elviheti e tv-s szekrényt.Mondom vidd, úgysem kell egyenlőre.Erre mondja, hogy a lánya már elvitte a konyhaszekrényt.Mondom mi van?

Mert hát nekem úgyse kell.És ha találnék egy nagyobb albérletet?Akkor nekem nem lesz konyhaszekrényem?.... Nagyon ki akadtam.Nem mondott semmit sem.Csak azt hajtotta, hogyy nekem nem kell.Mondom dehogynem.Persze nem most, de végül is akármikor kellhet.

Nem vagyunk már tinik, és nem arról van szó, hogy elitte a szemceruzámat...

Vagy csak nekem furcsa?

Nem kellett vona megkérdezni, hogy elvihetik e?Vagy mi?


2010. okt. 12. 08:52
 1/6 anonim válasza:
100%
De, meg kellett volna kérdeznie. Szívességet tett Neked, amikor vállalta, hogy megőrzi. De ugyanolyan állapotban kellene visszaadnia, ahogy Te odavitted. Nem nekiadtad, hanem megkérted, hogy tárolhasd.
2010. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez tahóság volt. Ilyenkor kell azt mondani, hogy másnap ott akarod látni a konyhaszekrényt a helyén. Ilyenek az emberek. Ha a kezed nyújtod, elviszik a karod is.
2010. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten, ez már a pofátlanság teteje, én azonnal elvinném tőle, amit elvitt meg visszakérném, ha még az udvaromra kellene kirakni akkor is.Másnál nem tudod tárolni?Szülők?Testvér?egy külön szoba?
2010. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp azért lett oda víve, mert anyuék messze laknak, és hogy ne kelljen fizetni a fuvart.Amikor költöztem, ami nagyon kellett az van nálam, a többit meg sajnos sehová nem tudom tenni.Szoba konyha az albérlet.
2010. okt. 12. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva. Nekem nem lenne hozzá képem, hogy ilyet tegyek.
2010. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.Akkor nem velem van a probláma !.....

A másik meg az, hogy kölcsön kér.

Adok is ha van miből.De....ha kölcsönkér, már reggel hív, amilyen hamar csak tud.

Tegnap mikor bezséltünk, azt mondta, hogy majd ma szól, mert ma kap nyugdíjat.

Nah, ahogy ti hívtatok, ő is.

a multkor is úgy írtam neki sms-t, hogy kell a pénz, mert anyu is kért.

Én is segítek "bárkinek" mert tudom milyen sz@r helyzetben lenni, de ez azért már pofátlanság.Most megint én könyörögjek a saját pénzemért?

2010. okt. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!