Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az h a draga testver...

Miert van az h a draga testverem soha nincs ott amikor nekem kellene?

Figyelt kérdés

en 20/L vok o pedig 37/L masfel eve jott ki a lanayval egyutt.

evekig sz@rt a csaladra, de miota kijott mindennel segitve lett (forditas, penz - eleg sok meg amikor nekem is keves volt) de amikor nekem kellett volna h segitsen (elmagyarazni anyamnak h tanulnom kellene az egyetemen nem pedig mindenkepp munkat keresni) akkor hatat forditott.


2010. okt. 10. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Sz@rd le.

Anyádnak pedig egy mondatban mondd meg, hogy mit akarsz.

Nem kell neked közvetítő, különösen, ha nem is akar segíteni.

Állj a sarkadra, ne hallgasd el a véleményedet és ne hagyd magad lehúzni.

2010. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélhetnél vele erről, de valahogy kedvesebb stílusban, kevesebb haraggal, megpróbálkozhatsz a megbocsátással is, szerintem jó érzést ad az embernek. A múlt elmúlt, tehát nem létezik. El kell felejteni. Lenne egy kedves, szerető tesód, nem rossz az!
2010. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok pénzed legyen, nagyon fog ragaszkodni hozzád a testvéred.

Első voltam.

2010. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészről ez az anyukád és a te dolgod a növérednek semmi köze hozzá, másrészt az egyetem melett is lehet mellózni.
2010. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A problema h olyan osztondijat kaptam amiben meg van hatarozva h mennyi osszeget kereshetek egy evben (2650£) es jo munkam volt a nyaron tehat mar elertem ezt az osszeget igy nem dolgozhatom, bagy pedig megvonjak az osztondijjat.

Anyamnak mar megmondtam sot mielott elfogadtam volna el is magyaraztam rendesen neki sot a levelet is mutadtam. A tesom meg nekem mutatja a jopofit. Pedig kozben meg ellenem uszitja anyut.

2010. okt. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!