Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat a...

Hogy vegyem rá anyukámat a takarításra?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon rendetlen, igénytelen. Ha főz, nem mosogat el. Képes lenne napokig otthagyni a mocskos edényeket. Ahogy hazajön, leteszi a dolgait, oda ahol éppen áll. Ez akár az étkező asztal is lehet. Rendszeresen szotyit eszik, a héját az asztalon hagyja, a padló is tele van vele. Ha kitakarítok, simán bemegy koszos papuccsal minden helyiségbe és ugyanott állok, mint takarítás előtt. Ha kilöttyen a cukros kávéja a padlóra, nem törli fel. Még sorolhatnám...

A lényeg, hogy folyton összeveszünk emiatt, a végén már üvöltözik velem, hogy hagyjam őt békén, mert én nem dolgozok és egésznap nem csinálok semmit. Ami ráadásul nem is igaz, mert főiskolás vagyok és tanulnom kell, de tény, hogy többet vagyok itthon és jobban ráérek takarítani. Meg is teszem, nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy nem becsüli meg kicsit sem a rendet és nekem kell utána takarítanom. Még a saját szobáját sem csinálja meg.


2010. okt. 9. 11:23
 1/2 anonim válasza:
Te jó ég, én csak pislogok. Szerintem sehogy nem tudod rávenni, ha már egyszer ilyen, ilyen is marad, az ember 30-40-50 évesen már nem nagyon tud változtatni a rossz szokásokon. Nem tudom megérteni, hogy lehet valaki ennyire igénytelen magára és a lányára nézve. Én rosszul vagyok, ha itthon rendetlenség van, mindig kitakaritok, pedig egyedül vagyok egy 3 hónapos bébivel. Az is olyan, mint egy főállás, erre nem kéne hivatkoznia. Hát sajnos, nincs ötletem, szerintem reménytelen eset, ahogy leirtad...
2010. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a saját szobád takarítsd ki. Hátha veszi a lapot!
2010. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!