Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kapok a férjem után?

Mit kapok a férjem után?

Figyelt kérdés
Mind a ketten nyugdíjasok vagyunk,a férjem sajnos a napokban elhunyt.Egyedül maradtam kis nyugdíjjal.A férjem után mivel jó nyugdíja volt(85e Ft) ezután jár-e nekem valami belőle halála után?
2010. okt. 8. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

özvegyi nyugdíj, járj utána a nyufinál

részvétem

2010. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férjed nyugdíjáűnak 25 %-át kapod özvegyi nyugdíjként,ha van saját nyugdíjad is. Ha nincs,akkor az özvegy nyugdíj 65 %.
2010. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
2 napja meghalt és te már azon gondolkodsz,mennyit kaphatsz utána.Szép,mondhatom. És semmi bunkóság nélkül,csak meglepő ha valaki 2 napja meghal,már ezen kéne gondolkodni.Amúgy részvétem.
2010. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, tanulj meg olvasni. Azt írta, a "napokban", nem azt, hogy két napja.
2010. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a temetésre kell neki, hisz nem egy kis összeg az sem...
2010. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Temetesre kell? Mert ha nem rendszeresre gondolsz, tehat nem az ozvegyi nyugdijra, akkor menj be az onkormanyzathoz es ott adnak temetesi segelyt.

Legalabbis en ugy tudom, hogy ha vki nem tudja kifizetni, raszorult, akkor allja az onkormanyzat egy reszet, talan az egeszet.

Reszvetem.

2010. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19.43. Az önkormányzat nem állja a temetési költséget,legfeljebb megelőlegezi. Azután levonja a nyugdíjból,vagy a családtagok jövedelméből.
2010. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!