Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 6-7 év után gáz,...

Szerintetek 6-7 év után gáz, ha nem volt még eljegyzés vagy semmit sem jelent?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem gáz. Mi 8 évet éltünk együtt, majd összeházasodtunk, és utána 2 évvel jöttek a gyerekek. Most 16 éves a kapcsolatunk, de "csak" 8 éves házasok vagyunk. :)
2010. okt. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha így is boldogok vagytok, akkor felesleges. Nem a papír tesz boldoggá.
2010. okt. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi 7 éve vagyunk együtt, de én hiába hoztam szóba, csak le lettem hurrogva, hogy nem is lesz soha.
2010. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha 2 év kapcsolat után sem vett el feleségül, akkor már nem is fog...


Miért is tenné, amikor totálisan kiszolgálod, akár egy feleség, főzöl, mosol, takarítasz rá, sőt még dolgozol is (eltartod magad) mi érdeke fűződne ahhoz, hogy most ennyi év után elvegyen feleségül?!...


Majd 3-4 év múlva lelép egy fiatal csajjal, legalább nem kell cécózni a válással, osztozkodással! (Te meg ott állsz majd 35-40 évesen, minimális eséllyel, hogy családot tudj alapítani, mert a korodbeli pasiknak már feleségük és családjuk lesz.)


Hurrá, lányok!... Csak így tovább!... :-[

2010. okt. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Omerta_ válasza:
32%
Kérdezd meg apárodat, akar e gyereket, ha igen, akkor kit érdekel az eljegyzés.
2010. okt. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor gaz, ha egyikotok akarja, a masik meg nem, mert akkor nem vagytok egymashoz valok. El kell beszelgetni a celokrol, mert abbol ugyis szakitas, valas lesz vagy boldogtalansag, ha egyik akar eskuvot, masik nem vagy a gyerek-kerdesbol is nagy gond lehet. Mivel mar 7 eve egyutt vagytok, a kapcsolatotoknak el kell birnia egy ilyen beszelgetest. Nem eroltetni kell, hanem megbeszelni a terveket, celokat.
2010. okt. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
ha te szeretnék eljegyzést és esküvőt (mert ez a kettő ugye karöltve jár), akkor gáz. amúgy én nem szülnék soha élettársi kapcsolatba. nagyon kiszolgáltatott úgy a nő és a gyerek... tisztább ha jogilag minden rendezett... a válás meg igy is úgy is fájdalmas és költséges... nehogy azt higgye már itt valaki, hogy 10 év együttélés után, közös vagyonnal, a felek nem a bíróságon kötnek ki megállapodás hiányában... megint "félek végiggondolni" és "20 se múltam" emberek válaszolnak. Amúgy egy házassági válás sem kell, hogy bíróság elé kerüljön, ha meg tudnak egyezni! És ha már itt tartunk, akkor egy ház vásárlása is ügyvéddel és sok pénzzel jár, tehát házat és lakást se vegyünk, legyünk albérletben, mert az egész felesleges pénzkidobás, pláne, ha utána elveszítjük egy gazdasági válságban a hiteles házat, lakást. ostobaság!
2010. okt. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi 7 éve vagyunk együtt, de csak tavaly házasodtunk, igaz 1 hónap után költöztünk össze a kapcsolat elején. Van 2 gyermekünk, ki lehet számolni, az egyik házasságon kívül született, de sosem éreztem volna hogy kihasznál. Ez csak általánosítás, az esküvő sem azért volt, mert már volt 1 gyerek.

Kérdezd meg szeretne e gyereket...

2010. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2010. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kerdezonek! A kerdesed megfogalmazasa nagyon santit,foleg az utolso resze! Ha meg mar feltetted, reszletesebben ki kell h. fejtsd mirol is van szo!!!
2010. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!