Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szorult helyzetben?

Voltatok már szorult helyzetben?

Figyelt kérdés
Amikor azért hagytad magad hogy rossz/megalázó dolog történjen veled, hogy ne legyen még nagyobb baj belőle számodra és a családodnak? 30f

2023. márc. 31. 09:05
 1/7 A kérdező kommentje:
18-19 éves voltam, nem a mostani családra gondolok, hanem akkor a szülőkre, tesóra.
2023. márc. 31. 09:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen..évekig kínos érzettel töltött el, ha visszagondoltam rá.

Sokáig tartott helyre tenni magamban, hogy ott és akkor ez volt a helyes.

2023. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt nemertem.konkretan mirol van szo?
2023. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet volt egy rakat, szerencsére azért mind emgoldódott.
2023. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem pénzre gondoltam hanem annak idején az apjával fenyegett meg heccből egy kisebbségi gyerek, akinek apját mindenki ismerte mert egy maffiózó volt. A gyerek fiatalabb volt nálam, én voltam erőfölényben, de megtettem ami mondott hogy ne zúdítsam magamra és a családomra a haragjukat. A gyerek azóta ugyanúgy maffiózó lett.
2023. márc. 31. 19:46
 6/7 anonim válasza:
100%

Igen.

Bár nem igazán jött össze a dolog.

Mármint nem tudtam elkerülni a balhét.

2023. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
16 se voltam, mikor fater meghalt, anyám meg lelépett az orvosával. Egyedül maradtam, mint az ujjam egy állami bérlakásban (1977). Éjszakai vagonrakásokból tartottam fenn magam. Persze feketén,félpénzért.
2023. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!